1. 74.
  eskiden yeniydin şuan eskisin zaman mı geçti de eski oldun sen mi gittin de eski oldun ne olursa olsun eski oldun olsun eski veya yeni sonuçta sonunda sevgili.
  ... duvardakiperde
 2. 73.
  intikam almayacağım. bağırmayacağım. zarar vermeyeceğim. ne kadar sorarlarsa sorsunlar kimseye tek kelime anlatmayacağım. ama bunca kötülük unutulmayacak. ister karma de, ister ilahi adalet; umut verip yarı yolda bıraktığının ahından, sözlerine yalan dolan katıp kandırdığın gönülden kork.
  1 ... firdevsyoreoglu
 3. 72.
  ikimizde nazım hikmeti çok seviyorduk ve flört döneminde bana üstünde, Yalnızlık insana çok şey öğretirmiş. Ama sen gitme, ben cahil kalayım.” Nâzım Hikmet yazılı bir kitap ayracı hediye etmişti ama yine beni terk eden o oldu oyüzden Nazım Hikmetin bu sözünü söylerdim, ona baya küfür gibi gelicektir.
  ... saitan666
 4. 71.
  Bugün seni çok andım, epey anlattım. O içime işleyen mavilerini bir daha görür müyüm acaba?
  ... mary mary lou
 5. 70.
  eski sevgilinize bir not bırakın
  2 ... dont stop believing
 6. 69.
  Beni unutma.
  ... khakigreen3012
 7. 68.
  Sevgilim değil, hep sevdiğim olarak kalacaksın...
  Sabah uyanışından , gece yatışına kadar her anını hala sensiz yaşıyorum. Sabah sen duymuyorsun ama canımın içiii diyerek karşılıyorum seni. incittiler yine biliyorum, görüyorum, arayıp yanında olmak istiyorum lakin yer le gök bir araya gelir daha yanına gelmem, aramam.uzağında zararsızca sevmeye devam edeceğim. Allaha emanet olasın.
  2 ... takintili adamim ben
 8. 67.
  bir zamanlar bırakıp gittiğin o fakir ama gururlu bir genç vardı ya; artık gurur falan da kalmadı, hala fakir hem de fakfakir, motherfakir.
  2 ... black 7
 9. 66.
  Bırakacak notum olsa "eski sevgilim" olmazdı zaten.
  ... cescartes
 10. 65.
  özledim yazmama havalar soğuk götüm donuyor yazdığından beri yoksun aklımda.
  2 ... curlyhairwoman