1. 1.
  Orospuu.
  9 -5 ... italyann
 2. 2.
  En güzeli yalnızlıktır dedirten notlardır.

  O " sensiz yaşayamam balım" devresi bitince aha böyle hitap edecek arkandan.

  Eee balıma ne oldu? Hani aşkitom?
  3 ... katip bartleby
 3. 3.
  "Sevgime inanmayan arkadaşlarına düğün davetiyesini yollarız." dediğinde ben çok yanlış anlamışım seni keşke herkesi haklı çıkarmasaydın.
  10 -2 ... sonelanora
 4. 4.
  --kaybedenler kulubü mod on--

  Hangisine?

  --kaybedenler kulubü mod off--
  10 -3 ... geceyebakan
 5. 5.
  Senden bi bok olmaz. Her türlü kaşarlığını alttan aldım.
  8 -1 ... kasvetlihava
 6. 6.
  Geçen gün kostümünü giymişsin sen çok severdin cosplayi .sonunda bir tanesiyle seni görmek güzel. Biliyor musun? Sırf senin yüzünden o saçma hobi gibi bir sürü şeyle ilgilendim, tanışmayı aklımdan bile geçirmeyeceğim insanlarla tanıştım. Bana bişeyleri bilmediğim için cahil gözüyle baktığın zamanlarda canımı sıkan her günümü hatırlıyorumda bugün hepsinden fazlasını öğrenmemin sebebi bu. Senin hayalinle yarışmayı sevmeye devam ediyorum. Beni bir akşam LoL de tekrar karşılaştığın eski sevgilin için terkettiğin günü hatırlıyorum da. Sanırım onu değil seni seviyorum ben diye bahsettiğin k çocuğun ahı tuttu. Adımı değiştirmeyi düşğnğyorum henüz 18 imdeyken beni bir daha bulma hatırlama diye zaten beni tanıyan yepyeni insanlara bir şekilde durumu izah ederim. Sınav notlarımı dahi yükselttim bu arada bir sene kalmıştım onu toparlayayım desim.Üniversiteye başlamışsın hayırlı olsun senin adına seviniyorum bana yaptıklarına rağmen ben kin beslemem benim yolum daha farklı. Sadece başka şeyler yaparım. Durumlar düzelene kadar. Senden bişeyin özrünü istemiyorum ta ki gelecekteki o sahnemize kadar. Umarım ikimizinde gerçekliğine uyan şeyi yaşarız.
  4 ... zarifpikachu
 7. 7.
  ne yaptın atlı karıncalı müzik kutumuzu; ben hala senin pembe puantiyeli çorabını giyiyorum biliyor musun? hem de hiç utanmıyorum, ayan beyan sergileyebiliyorum ayacıklarımı. soruyor insanlar, ne iş diye; ibne sanıyorlar belki ama inan umrumda değil, iyi hissediyorum. inan olsun kokana kadar giyiyorum haha. çok kötü ayrıldık; birlikte olmamalıydık, birbirimiz için değildik ama birbirimize iyi geldik hep. iyi oldukça kaçtık birbirimizden. amk.
  2 -1 ... esnek civata
 8. 8.
  Senin ben amına koyim karaktersiz yavşak!

  Evet efenim bu piç karaktersizin tekidir. Bir günden bi güne para harcatmadım, trip atmadım, ihmal etmedim ama bu amk iti gitti zengin kızı ile evlendi. para için değer miydi diye sorduğumda, sırıta sırıta 'ya ne yapaydım seninle evlenip memur maaşına talim mi edeydim' demişti.

  Asıl mallık bende, sen gidip kendini satan erkeğin orospusu ile neden evlenme hayali kurarsın ki!! Tabi salaklığıma yanarken öcümü almayı da ihmal etmedim. Düğününe gidip takı merasiminde, damadın arkadaşından(!) 5 bin lira diye anons ettirip eline verdim, mikrofonu alıp "o para seni kiraladığım 5 yıl içindi" dedim.

  Not: para sahteydi.
  18 -5 ... dementorla opusen muggle
 9. 9.
  Zalimsin zalim seni.
  ... nigelgood
 10. 10.
  Hiçbir şeyin değerini bilmeyen aptallar için mi bu çabamız ?,bu sevgimiz ?
  2 -1 ... ukala pantolon