bugün

Öncelikle hangisinin yazacağını önemli (bkz: swh) şaka şaka tabii..

Sevgilim var bacım raadsız etme.
ben de özledim derim. ama bu yeniden bir araya geleceğiz anlamına gelmez.
çok içtin galiba.
Engelliydin nasıl mesaj attın?
işi sevişmeye çevirir sonra yoluma bakarım..

yani buna değecek bir eski sevgiliyse tabii..
ben de özledim ben de resmin var şuan elimde sana koşmak isterim derman yok dizlerimde...
özledim yazsa yine iyi, evleniyorum yazdı bugün.
Bu benim için bir anlam ifade etmiyor, olabilir.
verilesi tek cevap hayırlısı ya, çokta şeyetmemek lazım.
özlediğiniz kişiye şuanda ulaşılamıyor, lütfen daha sonra tekrar denemeyiniz yoksa belanızı ....
normal karşılar ancak cevap vermezdim.

ben de olsam beni özlerdim.
Kanka kıvamında konusurum egomu tatmin edip tekrar konusmayı bırakırım.
(bkz: Hmm)
Kararlı bir şekilde cevap verilmesi gereken bir durum.

Şöyle bir şey yazılabilir, "Çıkardığın ayakkabıyı tekrar giyme(m)."
Aralıklarla başıma gelen olay. Hatta birkaç kere evlilik teklifine de vardı. Ama kaypaklık bakii. önce teklif ediyor ardından cevabını alınca hayatındaki kadınları anlatmaya başlıyor. Kepazeliklerle dolu hayatını anlatıyor. Sonra yine “evlen benimle beni kurtar bu hayattan” diyor. Tepki verememek nedir bana öğrettiği için buradan şükranlarımı iletiyorum kendisine.
Keşke hayatta olsa idi.özledim mesajına da gerek yoktu.
Cevap vermem. Engellerim. Dusmanliktan degil. O defter kapanmistir. Kurcalamanin alemi yok. Zamanimiz degerli. Iki taraf icinde.
canın sagolsun derim.
Hangisinin yazdığına göre değişir.
Yazamaz çünkü evli ve kocasini aldatacak karaktere sahip degil.
en son aldattım diye ayrılan yazarsa cevap vermem. sırf onu en yakın arkadaşıyla aldattım diye beni terk eden bir kızla barışsam da zaten yapamam. bu ne geri kafalılıktır.
pardon çıkartamadım derim
yüzsüzlük yapıp tanıtırsa kendini özlemedim der susarım.
genel itibariyle erkeklerden beklenen tavır olsa da kızlarında bazen duygusal boşluklarında o çok kuvvetli otokontrolleri boşalıp bi anda böyle bi yaklaşımda bulunabilme ihtimalleri var.
es keza başıma geldiği bi iki durumda normal bi şekilde davranıp attığı mesajın şokunu atlatmasını sağlayıp çiviyi söken çivi olmayacağımı anlamasına yardımcı oluyorum.
görsel
Yokluğuna alıştım ben, artık özlüyorum demen pek bir şey ifade etmiyor, derim büyük ihtimalle.