bugün

Eski olmayı kendi istemiştir çok kıskançtı be sözlük arkadaşlarla mangala bile gidemiyordum yani o dereceydi peki sonunda ne oldu özgürlük kazandı.
yeni modeli çıkınca değiştirdim.
Sıkıldığım için değiştirdim eski de kaldı.
Salak olduğu için güzeldi ama çok gereksiz konuşuyordu insan sevgilisiyle muhabbette etmek ister ama yapamıyordu kız.
bazen olmaz sadece. olmadı işte.
istedikleri verebileceklerimden fazla olduğu için. herkes hayatın zorluklarını beraber aşmak istemiyor. bencillik mi bilmiyorum ama bazı insanlar hep karşısındaki her türlü zorluğu aşsın üstüne benim her ihtiyacımı da karşılasın, her türlü saçmalığımı alttan alsın, hep o benim peşimden koşsun, çabalasın, onun canı hiç sıkılmasın hep sırıtsın derdi falan olursa içine atsın beni yormasın benim dertlerime de ortak olsun bunun adına da aşk diyelim üstüne konuşmaya gelince her türlü zorluğu ben çekiyorum diyeyim tribimi atabileyim istiyorlar.

ne diyelim ki adı üstünde eski. allah sevdikleri ve sevenleri ile mutlu mesut etsin inşallah tüm bu istediklerini sağlayan birileri ile beraberdirler.
En ilginci bendedir diye umarak; facebook'ta ilişki durumunu ilişkisi var yapmamam.
hiç eski sevgilim olmadı nasıl cevaplayayım bunu?
çok büyük bir olasılıkla, "bit pazarına nur yağmadığı" için. ancak yağmış da olabilir bazılarının ifadelerine göre.
Kuvvetle muhtemel Benim kafa yapım geri ve eski olduğu için eski...
hayat şartları.
eskimişti. ben de antikacı değilim. gereği yoktu. *
sıkıldığım içindir. hep aynı karıyı silk sıkılır insan. yenisi lazım.
Biri evlendi.
Oburu de evlendi.
Digeri de evlendi.
Ondan oncekinin cocugu bile oldu.

Sahi bu ne lan.
aynı kitabı okuyup, farklı satırların altını çizdiğimiz için.