bugün

Bir zamanlar her sabah bu endişe ile uyandım o zamanlar yeni ayrılmıştık bu salağın da intihar muhabbeti vardı o zamanlar tırsıyordum açıkcası ama şuan sikinde olmaz ölmesi kalması.
Geçen gün yolda gördüğün adam öldü deseler üzülürüm ne duygusuz insanlarsınız maşallah. Allah teala bana da nasip etsin Birazından.
Demeyin lan allah uzun ömür versin yine de...
Derin derin sevdalara daldıran.

(bkz: derin derin sevdalara dalarsın)
Allah uzun ömürler versin hepsine. Kötü ayriliklar gecirdiysekte hakkım hepsine helal olsun. allah uzun ömürler versin inşallah. ilişkimiz bitti diye insanliktan çıkıp kötüyü dileyecek degiliz.
Kaybedilen her şeyin yası tutulmalıdır, eski sevgilide dahil.
1 aydır duyduğum haberi sindirmeye çalışıyorum, zor ama başarıyorum sanırım.

en zor günlerimde, en yalnız hissettiğimde, en bilinmez zamanımda sen vardın. her şeyin güzel olacağına, her şeyin çözüleceğine beni inandırıp güçlü kalmamı sağladın. belki hayat bizi beraber yürütmedi ama tamamen ayırmadı da hiçbir zaman. sen benim için "aradığımda hep orada" olacaktın, başıma gelen her şeyde ilk sana koşacaktım ve sen de bana.

en son konuşmamızdan 10 gün sonra gitmişsin, biz vedalaşamadık bile. ben 5 ay sonra senin gittiğini öğrendim, nasıl gittiğini öğrendiğimde daha çok üzüldüm. çok yandı mı canın? beni çok narin bir camdan vazo tutar gibi sardığın anlar geldi aklıma, ayrıldığımızda birbirimizin canını nasıl yaktığımız geldi, hayatında başka biri olduğunu düşünüp içimi soğutmaya çalıştım ama olmadı. sen gittin ve benim hayatımın bir dönemi açılmamak üzere kapandı.

gittin ama bu seni sevmeme engel değil, bir gün tekrar buluşana kadar yerin her zaman aynı. biliyorum benim de öyle ama keşke bir veda etseydik birbirimize. yalnız olmadığını biliyorum babanın koynuna gömmüşler seni de. o mezara beraber gittiğimizde senin de orada yatacağını bilmiyordum, belki de bu kadar çabuk yatacağını bilmiyordum ne bileyim. üşümüyorsun değil mi?

2 sene önce yılbaşında gönderdiğin kar küresi, 5 sene önce aldığımız ve teki sende olan baloncuk oyuncağı ve bir sürü gülümseyen fotoğrafından başka bir şey kalmadı bana. iyi ki geçtin hayatımdan, iyi ki vardın ve biliyorum hala varsın.

tekrar görüşene kadar hoşçakal, ben seni hep güzel hatırlayacağım ve inan bana senin yerin her zaman ayrı, her zaman kimsenin dokunamayacağı bir yerde olacak. nereye gidersen git, seni hep çok seveceğim.
Başınız sağolsun.

Ben vefat etsem benimkiler ne düşünür acaba.
Bir kısmının haberi dahi olmaz.
Körse badem gözlü, kelse sırma saçlı olur.

Nankör insan evladı, sadece tanıdığı biri ölünce iyileştirir kalbinin ona dönük tarafını.

Bitin.