bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    eski sevgilinin yeni sevgilisi ile yediği içtiği ayrı gitmemek, herşeyi paylaşabilmek ve çok sıkı dost olmaktır.

Arada çaktırmadan eski sevgili hakkında tüyolar da verilebilir.

Pozisyonlar yorumlanıp değerlendirilebilir. Medeniyetin dibine dibine vurulur.

(bkz: Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar)
    3 ... kizilmaske
  2. 2.
    bir şekilde mutlaka patlayacak olan yapmacıklık balonu.
    2 ... pelvis
  3. 3.
    bunu yapan kişi erkek değildir olamazdır da. erkek olmak yaşandıktan sonra dönüp arkanı gidebilmektir. eski sevgilinin yeni sevgilisiyle mıç mıç kanka olunmaz.
    kızlar için ise ancak ve ancak yeni sevgili de eski sevgili olduktan sonra mümkün durumdur. erkeğin dedikodusu çok rahat yapılır böylece..

kimse modernlikten bahsetmesin..
    -1 ... serenitytheone
  4. 4.
    olmayacak sey degildir, olabilirdir, hatta neden olmasindir! herkesin kaldirabilecegi agirlik ve olgunluk gerektiren bir kankalik degildir, yani herkes beceremez. neden kanka olunur? cunku efenim eski sevgilinle paylastigin gunler, haftalar hatta yillar karsiliginda onun senden istemis oldugu, bu senin icin kucuk ama diger insanlar icin buyuk istegi geri cevirmek icinden gelmez de ondan, kimse bisey kaybetmez, herkes yetiskin olgundur, medeni olmanin gereklerini yerine getirdigin surece de patlama ihtimali yoktur efenim! nedir? biraz mantiktir!
    ... nobran ne ya
  5. 5.
    daha sonra ki asamalarda '' eski sevgilinin yeni sevgilisinin eski sevgilisi ile cikmak '' fiili gerceklesir.

--spoiler--
    aslinda bu eylemden cok iyi baslik olurdu lakin boku cikmasin
    --spoiler--
    ... bu nick tam yirmi bir harf
  6. 6.
    cinsel tercihlerde bir değişiklik meydana gelmişse tabii karşılanabilecek hadise. aksini düşünemiyorum.
    ... azorka
  7. 7.
    gereksiz bir "anı penceresi"nde yaşamak eylemine dönüşür.
    ... nimue
  8. 8.
    -ben onun içini dışını bilirim sen bana sor onu.
    +hadi ya tamam o zaman.

şeklinde iğrençlikler yaşanılabilir. yapmayınız.
    ... ilqim
  9. 9.
    godosluktur, afedersin.
    ... kargamel
  10. 10.
    dümbüklüğün en son beta sürümüdür. test'den gecerse grup cakmaya gidilir.
    ... almanca sevisen adam
kapat