bugün

Bir erkek gözünde rezil olmaktan öteye gidemeyecek kızdır.
Ne gerek var boyle seylere. Sizi ayirdiysa bi sey diyemem ama ayrildiktan sonra cikmaya basladilarsa herifin karaktersizligi der susarim. Gerci her halukarda herifin karaktersizligi bence.
Tam aradığım kadın tipidir. Erkek gibi kadın erkek !
sevseydi dayak yemesine rağmen bırakmazdı. sevmiyormuş demek.
O çocuğun yerinde olsam dövdüğün o kızla evlenir göstere göstere mutluluk yaşarım.
Kendim icin boyle bir seyi hayatta yapmam hatta dugunune bile giderim ama sizin icin kavgaya gelirim kizlar. Maksat can sikintisi.
Basitleşmenin ne alemi vardır.
Otur edebinle yenisini bekle.
git eski sevgilini öldür.
saçmalıktan ötesi değildir. gidin eski sevgilinizi dövün manyak mısınız?
Varoş olduğunu bu kadar belli etmeseydin keşke.
Ufaktan bir gideri vardır diyodum ama o da yok oldu.
Erkekler böyle kız kavgalarını seyretmeye bayılır ama siz kendinizi küçük düşürmeyin kızlar.
Bu zamana kadar çok kavga ettim. Trafik başı çekenlerden özellikle. Bir kadınla bir erkek yüzünden hiç yan yana bile gelmedim.
Nasıl bir varoşluktur bu?

Sevgili olmak akit gibi birşey değil mi? Erkek zorla mı oldu da kızı dövüyorsun? Ve bunu anlatıyorsun?

Dövülecek o kadar insan varken pusulayı şaşırmak...

Varoşça örneklerine bakmayın arkadaşlar, gözleriniz bozulacak.
Terkedilen komşumuzun kızının* başına gelendir.

+ komşu kızı
-ben

+hüğğ ya onun yeni sevgilisi benden çirkin değil mi?

-görmedim ama kesin çirkindir. O tiple senden güzelini zor bulur zaten ehehe.

+ne diyon sen ya!?!

-ya diyorum ki senden güzelini nasıl bulsun ağlama. (iç ses: ıy koluma dokundu. Allahım ağlayınca daha çirkin oluyor bu kız, omzuma silecek neredeyse burnunu, öğk midem kalktı.)

+bak bak bu da fotoğrafı.. (telefon uzatılır)

-oha ohaaa. Model gibi lan bu kız.. (Hesap stalklanır) siz ayrılalı 1 ay olmuyor mu daha, bunlar 3. Aylarını kutlamışlar geçen hafta.

+ne dedin?!?

Ve olaylar gelişir.

(bkz: kıskançlık)

(bkz: eziklik)

Edit; on defa editledim. Bir entry buna değmemeliydi..
yazık kimin çocuğuysa. allah korusun böyle çocuğum olsun iade eder yenisini dahi istemezdim.
lise iki fantezilerindendir, (bkz: bir durum mu var gençler)