bugün

Dünyanın en saçma olayı. Numaramı silmeyen ve Engellemeyen (ben ayrıldım), açık ve net bir şekilde konuşmaktan kaçınan ve ilişkinin bitmesine az bir zaman kala sabahlara kadar çevrimiçi olup yazmayan eski sevgili artık WhatsApp'ta hiç çevrimiçi olmuyor.

Engelle, sonra siktir git ne bok yiyorsan ye. Acayip insanlara çattım AMK.
Umursadığını gösterir. Ya merak ettirmek istiyordur, ya da "merak etme hayatımda kimse yok" mesajı vermeye çalışıyordur.

Ne gerek var? Bence de yok. Yani WhatsApp'ta çevrimiçi olunca illa birileriyle kırıştırıyor değiliz. Arkadaşlarımızla geyik de yapıyoruz. Neden engellemediğini ben de anlamıyorum. Böyle bir durum benim başımda da var.
Ayrılıktan hemen sonra günlük rutinini değiştiren insan inkar etse de ayrılığın etkisindedir. Ayrıldıktan sonra hiç çevrimiçi olmuyorsa, her zaman girdiği saatlerde ortada yoksa eski sevgilisine bir mesaj vermeye çalışıyordur.

Numarasını silip engelleyin. Böyle mallar enerjinizi sömürür.
Son görülme kapalı olsa da çevrimiçi yazısı görülebiliyor. Dolayısıyla mesajları bildirimden okuyup yazıyordur. Bunu yapmanın nedenini bilen biri yazsın millet. Sapık değilim, ben ayrıldım, rahatsız da etmiyorum. Çevrimiçi olmayacak ne var?
Hahaha herşeyi kapatmıştır mavi tıkı bile sende yaa hiç göülmüyo diye ağla.
Gidin şükür namazı kılın. Çevrimiçi olmamak için efor sarf ederek merak ettirmeye çalışan bir beyinsizden kurtulmuşsunuz demektir. Çevrimiçi ile son görülme aynı şey değildir. Çevrimiçi olup olmama durumunu herkes görebilir.
(bkz: suçluluk psikolojisi)

Kendini suçlu hissetmeyen biri whatsapp'a da girer, yüz yüze gelmekten de çekinmez. içten içe size verdiği zararın ve haksız olduğunun farkındadır. Bizzat başımda olduğu için biliyorum.

Hani diyoruz ya "ben onu çok sevdim. Bana olan bu kırıcı tavrı asla hak etmedim" diye. Hak etmediğinizi o da biliyor aslında. Sizin iyiliğinizin ve layık olmadığı o büyük aşkın altında eziliyor. Çünkü aslında narsist ve sevilmeye değer olmadığının bilincinde. Bunu kibriyle örtmeye çalışıyor. Mutlaka aşağılık kompleksiyle ezmeye de çalışmıştır. O nedenle onu kendi zavallılığıyla başbaşa bırakın.

Numaranızı silip engellememesinin sebebi de şu: kimse tarafından bu kadar sevilemeyeceğini içten içe biliyor. O nedenle kapıyı çarpmak istemiyor.
Millet, kimse hiçbir şeyi yanlışlıkla yapmıyor. Herkes her şeyi gayet bilerek ve isteyerek yapıyor. Ayrıldıysanız hak etmiştir ve bunun farkındadır. O yüzden de arazi olmuştur.
Engellemiş olabülüü.
Sen ayrıldıysan niye Whatsappına bakıyorsun ki? Katil misin cinayet mahaline geliyorsun?
Derdini de s.eyim..
Belki de watsapı silmiştir bilemezsin.
Ölmüştür belki cnm hemen ümitsizliğe kapılma.
telefonu parana nehrine düşmüştür belki. kötü düşünmeyin.
Numarayı değiştirse profil fotosu ve durumu kaybolur. Eğer fotoğraf ve durumunu görebiliyorsanız engellememiştir. Fakat sırf merak ettirmek ve sizin yazmanızı sağlamak için çevrimiçi olmayıp bildirimlerden mesajlara cevap veriyor olabilir.

Yani karşınızda usta bir manipülatör var. Ha, niye engellemiyor diyeceksiniz. Haklısınız. Bütün yolları kapatırsa geri dönemez. Açık kapı bırakıyor aklı sıra.