bugün

Yakın zamanda 'müsaitsen bir şey konuşabilir miyiz' diye mesaj atacak eski sevgilidir.
Elde ve ayakta kısa sürelide olsa bir boşalma hissi.
sizin yerinize koyduğu kişiler, ona koymuştur, barışmak isteyecektir muhtemelen.
bir umut ışığının doğmasına neden olur.
Sizin onu görmemeniz için değil sizi görmemek için de yapılmış olabilir. Maksat sizin görmemeniz olsa numaranızı rehberden silince whatsup profil fotoğrafınızı görmesine engel olabileceğiniz ayarlar var. Gereksiz çabanızdan sıkılmış ve artık Sizle iletişim kurmak istemiyor olabilir, hala sevdiği için sürekli online olmalarınıza bozulup otokontrol olarak yapmış olabilir ya da yeni sevgili yapmış olabilir. Bu değişkenlerden birine bile sahip olduğundan engellendiyseniz eski sevgili kişisi tarafından, değişken ortadan kalkınca engel de kalkabilir.
Engellendiğini ya da kaldırıldığını fark edebilmek için belli aralıklarla kontrol etmek gerek tabi orası da ayrı bir konu.
Kaldırmayacak ama insan bekliyor işte.

Şugubugule?
Her şey sizinle ilgili olmayabilir, üzücü ama bu gerçeği kabul edin. Örneğin başka bir sebepten whats app hesabını silmiş, sonra tekrar yüklemiş olabilir. O halde de engelli numaralar listesi siliniyor. Tecrübeyle sabit.
bugün başıma gelendir. tam 9 ay oldu ayrılalı ve bugün hem whatsapptan hem instagramdan engeli kaldırmış. sebebini biliyorum tabi.başka şehirden bir misafirim gelmişti,iki gündür onunlaydim. eski sevgilimin kız arkadaşları bizi beraber gördü,akşamına buna haberi yetistirmisler demek ki. o da sevgili miyiz, kızın fotoğrafı ya da bir aşk sözü var mı bakayım diye engeli kaldırmıştır. acaba sadece meraktan mı kaldırdı engeli yoksa beni unutamadigindan mı ? merak ettim simdi.
sevgilisinden ayrılmıştır arayıştadır. seni istediğinden değil ego tatmini ister. tuzağa düşmemek gerekir.
1 önce watsap arama geçmişinde gördüm numarasını baktım benim engelimi kaldırmış sans eseri gördüm onu da.
onun merakını yada sevgisini bilmeyiz de. senin deli gibi hala sevdiğini ve meraktan bittiğini 9 ay olmasına rağmen hala onu araştırmandan anlamış olduk. senin için zor olmalı, şahsen anlıyorum seni ve sabırlar diliyorum.
Klasik kezban davranışı. Sen engelle.
siz yine iyisiniz. benimki engellemeden direkt numaramı silmişti*.
Nişanlısıyla fotosunu koymuş göriyim diye herhalde

Ben takacağımı takmıştım ama sorun olmaz dimi deyip tekrar engelledim inş yanlış anlamamıştır.
eski sevgilinin hala whatsapp da kayıtlı olması kadar enteresan olmayan gelişmedir. kötü ayrılık olmamış arkadaş olarak kalabilmiş iseniz bir derece ancak sizi engellediğine göre ya başka denizlere yelken açmıştır ya sizinle karşılaşmak dahi istemiyordur.
Yeni sevgilisiyle olan profil fotosunu görmenizi istemiştir hepsi bu.
Sap gibi kalıp ayrıldığını gösterir. Evet.
işletim sistemi farklı telefona geçmiştir hemen heyecan yapmayın.
Boşta kaldığı için yakın zamanda müsaitsen bir şey konuşacaktım mesajı atacağına işarettir. Evet.
Benimki de yaptı bugün babuş. Ümitlenmedik tabi.
Komik olaydır lâkin benim için olmayandır.

Hiçbirinin telefonu ekli değil. Eski olarak adlandırdıktan sonra silerim her şeyi. Tutmam mantıksız.

Engeli düşününce, hayatımda birkaç kişiyi engelledim sadece. içimde öldürdükten sonra da engeli kaldırıp her haltı sildim ve mezarlığa uğurladım kendilerini.
güncel Önemli Başlıklar