bugün

bütün entry'leri ben bu yazıyı sana yazdım tadında yazmaya sebebiyet verir.
burdan ona bir göndermeler yaparım, bir göndermeler yaparım... bir daha değil uludağa, sözlüklere takılamaz...
laf sokmalar son seviyede olur.

enee.. allah korusun.
(bkz: aşık atışması)
eski sevgiliyle arkadaş olup ondan sonra onu sözlüğe yazar yaptırıp sonra da sözlükten mesajlaşmak ve ondan sonra ''eski sevgilinin sözlükte yazar olması'' başlığı altında entry girmeye sebebiyet verir.
fark edilmesi durumunda sinir bozan bir durum olsa gerek. hele de o sizin farkınızdaysa.*
buradaysa bulduğu ilk yerde dövebilir. çok atıp tuttum arkasından.
burda değilsin, değil mi?
yeni sevgilide sözlükte yazarsa karşılaşmaları mümkün olacaktır. (bkz: üçlü grup)
bazen çok saçma şeylere vesile olabiliyor. bundan bir önceki hesabımı onun aptallıklarına daha fazla tahammül edemediğim için kapatmıştım mesela. öfkeden ve karşılıksız sevgiden gözü dönmüş eski sevgililer insana hesap bile kapattırabiliyor.
evet yazardır, ama 3 aydır girmemiş. bana dair bir şey de yazmamış olan eski sevgilidir. o benim farkımda değildir ayrı * *
sol frame de devamlı aşk temalı başlıklar görmeye sebebiyet verecek durumdur.
her gün, onun sayfasına girip, bütün yazıları okumya başlıyacağımız, okurken ağlıyacağımız, zamanlar geçirmektir!
bilgisayarı açtığınızda gireceğiniz ilk üç siteden ikincisinin onun sayfası olmasına neden olan durum. **
(bkz: psikolojik şiddet)
öyle illet bir şeydir, öyle illet bir şeydir ki evlerden ırak. hele bir de takıntılıysanız, sıçtınız afedersiniz. saat başı, eski sevgilinin profiline bakmaktan, aşındırırsınız 'ben' butonunu.

özet olarak:
can sıkıcı bir durumdur. ayrıldıktan sonra baş ağrısı istenmiyorsa; birlikteyken, sözlükten bahsedilmemelidir.
eksilerin nedeni mi diye düşündüren şanssızlık. birde bu adamın eski sevgilileride sözlükte yazarsa, sana adamı küçük düşürmek için yanaştıklarında, bunu komik bulup onlarla biraz oynadıysan ve yancılarınıda benzettiysen eksilere doyarsında, kimin umrunda.
anlamsız nedenlerle düşen karmanı açıklayan ve komik bir davranış diye düşündüren saçmalıklara imza atmasını seyredip eğlendiren durum.
bir eski sevgili olarak; kişinin kendisi. hepimiz bir başkasının eski sevgilisi olduğumuzdan yola çıkarak. şaşırılmaması gereken olay. * lakin takip edilmemek gerek. iyi bir şey değil. sözlük değiştirir adama.
önce onu aşağılayacak şeyler yazarsınız oda size özel msj'den küfreder sizde şikayet edersiniz. ne var yani bunda?
sözlük değiştirmenin nedenidir. bir de laf sokan entryler falan oluyor. onlar hiç çekilmiyor işte.
Eksileme rekoru kıran sevgilidir.*
(bkz: ayrılık kararını gözden geçirme sebepleri)*
nickimi bilmiyorsa hoş olucak durum biliyorsa...*
entry girerken gereksiz bir kasıntıya sebep olur, sözlükte yazmanın bir anlamı kalmaz.
senin ne halt olduğunu biliyorum boşuna edebiyat yapma durumudur.
bekliyorum. yakındır.
güncel Önemli Başlıklar