bugün

tüm sosyal ağlarda, ne bok yiyo acaba bu şimdi diye istemdışı yapılan gözlemdir. ayrılık artık sevgili meselesi değil bir ego meselesi olmuştur.
Aklının bir yeri hala ondadır.
Hep merak hep.
ulaşılamayan cazip gelirmiş insana. o misal her bakışta bir şeyler hatırlatır. bir şeyler koparır. öylede kalırsınız.
her insanın yaptığıdır.
ben dışında her insanın yaptığıdır.
vallahi billahi abartmıyorum bu bakanlar kadar çok sevdim ben de. ama ben hiçbir zaman bakmadım. tamam unuttuğumda meraktan bakmıştım acaba bir şey hissettircek mi düşüncesi hatta kesin unutmuş olma hissini yaşamak için 2 yıl sonra bakmışlığım var. ama o 2 yıl sürecinde 1 kez bile bakmadım. bu insanlar bakıyorum, bakmadan duramıyorum diyorlar.
bakarken ağlayan tipleri mevcut. belki de hepsi ağlıyordur. benim denk geldiklerim ağlıyordu cidden.
bir de bu tipler ağlamaklı şarkılar dinlerler.
abi ben mi anormalim. o dönemde sadece yabancı hareketli şarkılar dinlemiş kişiyim ben. yeterki anlamayayım sözleri ve hareketli olsun düşündürmesin. kafam oraya gitmesin diye 40 takla atmıştım amına koyim. ya bu insanlar mal. ya da ben.
ama bana göre siz malsınız napayım yani.
Her saat düzenli olarak yaptığım şeydir. Lakin bu profil facebookla da bitmez instagram, twitter, snapchat, swarm derken ruh hastası olursunuz.
istediği hayatı yaşıyor bende uzaklara gitmek için elimden geleni. neden ben onun kadar mutlu olamyorum neden unutamayıp hayatıma başkasını alamıyorum. işte hep bunlar saçmalık. bir gün pişman olacak. oldu da zaten sadece inanmak istemiyor.
benim sık sık yaptığımdır. dokunmatik telefonlar sağolsun yanlışlıkla arkadaşlık isteği göndermem sonucunda en doğrusunun engellemek olduğuna karar verdim. ve engelledim. şu an kafam rahat. göz görmeyince gönül katlanıyor.
aradan ne kadar zaman geçerse geçsin yaptığım eylemdir. başlarda özlediğimden daha sonra ne yapmış bu gerizekalı diye merakımdan hep. ne özlem ne başka bişey şuan sadece merak.
sahis hala gondermeli yaziyorsa ister istemez bakilir.
(bkz: eski sevgilinin profiline bakarken layklamak)
Beynin boş bilmecesi. Boş boş bakarsın bazen, öküz misali.
şu başlığı iki de bir hortlatmayın amk meczupları.
Stalklamak bildiğin psikopatça.
Dikkat edin de yanlışlıkla bişeyleri likelamayın.
Hepimiz yapıyormuşuz,

Tamam dağılalım şimdi.
azaltarak bırakılması gereken alışkanlıktır.
güncel Önemli Başlıklar