bugün

Aradan geçen bir aylık küslüğün ardından eski sevgilinin pişmanlık duyguları içerisinde mesaj atması durumudur. Bu durumda ne yapılması gerekir? Edit: mesaj atan bayan. Mesajı alan adam.

edit 2: burada bana yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. hayat tecrübesi yüksek olan abilerimle konuştum bu konuyu asla geri dönmemem gerektiğini söylediler. 1 ay ayrı kalabiliyorsa bir kız yarın yine terk edebilir dediler.

çok çok büyük bir ihmalle benim için o sayfa kapanmış oldu diyebilirim.

sözlükten yardımcı olan herkese de teşekkür ediyorum.
Ağzının payını alınca pişman olmadım numarasına yatmasına vesile olur. Muhatap bile olmamak gerekir.
"senden daha iyisini bulamadım geri dön aşkımmm".
zindanı yaşamaya razı sevgilinin "risk budur" hareketidir. er kişi bunu iyi değerlendirmelidir. aşık olmamalıdır.
ardında,

pişman olur da bir gün dönersen geri
gönül kapım açıktır çalmadan gir içeri

diyecek birini bıraktığını sanıyor ve yanılıyorsa fena çuvallayacak eski sevgilidir.
Atmayın abicim hiçbir şey eskisi gibi olmuyor sunun bi farkına varın artık.
siktir git yazarak cevap verilmelidir.
eski sevgili erkek ise şöyle bir yoklar yok eğer bayan ise bayar.
uyudun mu? mesajı ile başlayan pişmanlıktır.

ulan nedense bu pişmanlıklar hep gece yaşanır.
(bkz: exten next olmaz)
(bkz: var böyle bir şey)
Yapılacak tek iş ona son bir sondaj gösterisi sergilemektir.

(bkz: sondaj)
at arkadaş. at çekinme kendinden gerçeklerden sevmekten sevdiğin için düşkün olmaktan korkma. önemli değil ne düşündüğü. eyvallahın olmayacak hayatta hele aşkta. yapıştır mesaj mı atıyosun arıyomusun utanma. kimseye aşk için hesap verme. yaktığında romayı eğer aşk içinse sevenler çıkar bi tepeye şehrin yanışını izler. izlettir.
kesinlikle itibar edilmemesi gereken mesajdır. zamanında vazgeçmesine neden olan sorun ortadan kalktı mı, hayır. bir defa o sorundan dolayı vazgeçebilen tekrar vazgeçecektir.
yaşamadım.
görsel
mesajı atan erkekse o mesajı pişman olup mu attığı ziyadesiyle irdelenmelidir...