bugün

(bkz: çokta sikim de)

ne diyoruz efendim eski. o yüzden banane benim için o denli değerli olsaydı eski sıfatını almazdı. üzülecek bir şey yok üstadım.
Hayatında herşey yolunda ve yeni bir sevgili bulmuşsan siklenmeyecek bir olaydır. Ancak bir sevgilin yok ve işler kötü gidiyorsa kendini daha da kötü hissettirecek olaydır. Olayın sevgiyle aşkla bir alakası bulunmamaktadır. Sadece o mutlu oluyor ben olamıyorum. Düşüncesi insanı kemirir bitirir.
pek yakında gerçekleşecektir.
http://www.youtube.com/watch?v=DhFTw1jTisc
akıllara "kiminle?" sorusunu düşüren eylemdir.
an itibari ile öğrendiğim durumdur. üzüldüm mü? üzüldüm tabi lan içim bi garip oldu kızın tek istediği hep istediği benimle evlenmek iken seneler sonra başkası ile nişanlandığını öğrenmek üzdü tabi demek ki illaki de benimle evlenecek değilmiş.
Nişanlanmak mı? Çocuğu bile oldu.
acik soyliyim uzulurum..
basarım orayı lan!
ondan kurtulduğunuz anlamına gelir. sevinin bence.

şimdi elin oğlu düşünsün!
fena olay. eski sevgili, geçmişte kalıyor hatta bir yerden sonra o defteri kapatıyorsun. lakin nişanlandığını duyduğunda, senin kapattığın o defteri birinin gelip gözünün önünde yakmasını hissediyorsun iliklerine kadar. şiddeti insandan insana, yaşanmışlığa göre değişiyor elbette. lakin şahsım adına örneklendireceksem eğer;

ilk olarak;

http://www.youtube.com/watch?v=0Fy7qYGAjD0

sonrasında da;

http://www.youtube.com/watch?v=88MJs-LpciY

hayırlı olsun.
Sen ne diyorsun benimki evlendi bile.
3. Cocugu olmasindan iyidir.
bi evlenmesi değildir.
nişan haberini hiç beklemediğiniz bir anda öğrendiyseniz tokat etkisi yapar yaptı sözlük.
Anlamsız bir hissizlik halı yaratan durum zira adı üstünde eski, eskimiş, bitmiş gitmiş, Allah Mesut etsin bile rahatlıkla denmiş; o yüzden ne hissetmeli acaba diye bünyeyi duygu bulma arayışına iten durum .
Şu günlerde psikolojimin bozulmasına neden olmuş olay. Daha ilişkimizi bitireli 2 ay oldu ben daha başka birine o gözle bakamazken o bildiğin evlenmeye doğru gidiyor... Seviyorum ulan hala seviyorum. Bu entry sayfalarca uzar ama yazmak istemiyorum ağlamak istiyorum
Ooo daha nişanlanmasında bu psikolojiye giriliyorsa, eski sevgilinin evlenmesi durumunda ne olacağı merak konusudur. Allah mutlu etsin deyip yola devam etmek en akılcı çözümdür.
Keşke olsa da beni de azad etse artık diye düşünülen açmaz.

Sanırım katil olma eşiği de bu noktada devreye giriyor.
evlendiğini de görmüş biri için az bile kalan şok çesididir.
Alışılıyor...
ondan önce evlenecem lan diyip kendine yakışmayan bir kadınla evlenilmesine vesile olabilir.
şer gibi görünen ama aslında sizin için hayır olandır.

o değil de kim açtı olm bu başlığı? hadi açan açmış 8 sene önce de yeniden çıkartmanın ne alemi var şimdi? sonuçta yaz ayındayız. nişanlanan nişanlanana, evlenen evlenene. çoğu insanın yarasına basmanın ne gereği var?!

neyse basın basın. basın da akılları başlarına gelsin artık.

(bkz: time is running out)
Yakında evleneceğine delâlettir.
an itibariyle insanı dumur eden olaydır. oha nişan ya nişan...
bildiğin nişanlanmış olm. profil fotoğrafı kurdeleli yüzükleri kesilirkenki foto.

vay anasını sayın seyirciler.
yok canım kıskanmadım sadece şaşırdım.

ee evlilik ne zaman bi bilezik falan takardık.
Evet arkadaşlar az önce öğrendim. ilk başta üzülmedim. Saçma sapan bir gülüş belirdi yüzümde. Ancak bi süre sonra hiçbir hissiyatım olmamasına karşın bi' sıkıntı belirdi içimde. Neden şu ortak arkadaşlar çenesini tutamaz ki?
Sizinle nişanlandıysa oldukça garip bir durumdur. (bkz: rol karmaşası)