1. 1.
  zabahın köründe gelen mesajdır.

  gününüzün bok gibi geçmesine neden olur.

  süppersonik bi hayat yaşıyorum yeni sevgilimle lütfen rahatsız etmeyiniz dedim.

  iyi yapmış mıyım ?
  3 -5 ... he gulum he he de gitsin
 2. 2.
  "yanlis numara" diye cevap atardim ben galiba.
  2 -3 ... formokrezol
 3. 3.
  asla mutluluktan kırılıyormuş gibi cevap vermeyiniz. çünkü herkes bilir, gerçekten mutlu olan insan "nasılsın?" diye soranın gözüne mutluluğunu sokmaya çalışmaz. gerçekten mutlu olan insanın "iyidir sen nasılsın?" cevabından bile iç huzurunu anlayabilirsiniz. bir insan karşısındakine nasıl bir izlenim vermeye çalışıyorsa gerçek ruh hali görünenin tam aksi halde seyretmektedir. sonuç olarak numara yapmayın, doğal davranın. aksi halde komik duruma düşersiniz.
  4 -2 ... selfcontrol
 4. 4.
  "nasılsın? şu sıralar ilgiye ihtiyacım var... yürüdüğüm çocuğu kıskandırıcam. finansal kölem olur musun? elletir, yalatır ve belki vurdururum. seni özledim. sesini özledim. boştayım. ilgi ihtiyacımı karşılar mısın?"
  11 -3 ... agnottott
 5. 5.
  yiyeceği kadar bok yemiştir halatı sağlam kazığa bağlamaya çalışıyordur. kaçınız efenim hemen kaçınız.
  3 ... mumbarsever01
 6. 6.
  iyyim sen nasılsın canım denmelidir.
  3 ... kazangap
 7. 7.
  “Bir ilişki sonlandığında bile insanlar temas kesmekte zorluk yaşıyorlar.

  Ayrılığınızı tamamen atlatmak için duygusal, fiziksel ve psikolojik olarak ayrılmanız gerekmektedir ve bunu yapabilmenin ilk yolu da eski partnerinizle konuşmamaktır.

  Bu yüzden, huzur bulmanız, iyileşmeye başlamanız ve yolunuza devam etmeniz için gerekli alanı sağlamak adına iletişimi kesmeye öncelik vermelisiniz.

  Tüm iletişimi kesmek, özellikle ilk zamanlarda, çok zordur. Birlikte çok fazla vakit geçirmiş ve büyük ihtimalle hayatlarınızın en önemli parçaları olmuşsunuzdur.

  Şimdi ise korkunç bir boşluk oluştu ve siz de o boşluğu henüz ayrıldığınız insanın avuntusuyla doldurmak istiyorsunuz.

  Öylesine bir selam vermek masumane görünebilir ve soğukkanlılığınızı koruyabileceğinize ikna olmuş olabilirsiniz ama aslında yalnızca kendinizi kandırıyorsunuz. “

  -- Susan J. Elliot
  1 ... he gulum he he de gitsin
 8. 8.
  "sen kimsiniz?? " diye cevap bulur. tıssss.
  1 ... radiolarian
 9. 9.
  En son yazdığında iyiyim sen nasılsın demiştim. Öyle acayip tepkilerim olmadı nasıl olsa tekrardan birşey olmayacağı kesindi.
  3 ... f4rukkk
 10. 10.
  hiç bulaşmamak en iyisidir. kötü bitmiş bir hikayeyse ki bittiğine göre bir sebebi vardı. kabuk bağlamış yarayı kaşıyıp tekrar kanatmaktan başka birşey değildir.
  8 ... as179 fa