bugün

aldatmamışsa ya da buna benzer bir şeyler yapmamışsa anlaşamamışızdır. tabi ki mutlu olmak en doğal hakkı. mutlu olsun. ama tam tersiyse isterse kanser olsun umrumda değil.
Olsun hep olsun yüzü hiç solmasın. Hak ediyor veya etmiyor, fark etmiyor kimsenin yarınına geleceğine karışamayız. Kimsenin mutsuzluğundan da mutlu olacak değiliz.
benim bu. ruh hastası mıyız ki bir zamanlar sevdiğimiz ama hayatımızdan çıkan insanın mutsuzluğunu isteyelim? hem mutsuz olsa size sarar.
Gerçekten sevdiysen, için öfke dolu bile olsa samimi bir şekilde kötülük dileyemezsin.
hiç bir eski sevgilimden ne darbe gördüm ne darbe aldım. o raddeye gelmeden insan gibi ayrılmasını bildik.
Eski sevgiliye göre değişebilir. Ama benim eski sevgilim asla mutlu olmasını isteyeceğiniz birisi değil.
Bu başlığı 1 ay önce görseydim eminim kı medenı bir şekilde saygıyla ve iyi dileklerle ayrılmak mutlu olmasını istemek gıbı temennılerde bulunurdum. Ama yaptığım onca fedakarlığa rağmen beni tek bir an bile mutlu edememiş, bencil ve en önemlisi beni aldatan birinin mutlu olmasını istemek kendi kul hakkıma girmek sanırsam o yüzden beter olsun.
Ben hepsi mutlu olsun istiyorum çünkü genel olarak hatalar benden kaynaklı oluyordu inşallah düzelmişimdir.
Yapılması gereken en doğru harekettir. Bu duruma girdiyseniz unutmaya 3 vardır çünkü artık. Birisini unutabilmek için en doğru yol onu affedebilmektir. Tüm her şeyiyle.

Çünkü affetikten sonra, zamanında ona olan aşk duygunuzun dönüştüğü nefret ve kızgınlık duygusu da ortadan kalkıyor.

Birisine karşı hissettiğin son duygu da bittiğinde geriye birkaç tecrübe ve geleceğe yönelik başka şeyler yapma isteği doğuyor.

Ayaklarına taş değmesin.
benimdir. nasıl olsa olamıyor amk. en son şakirt tipli biriyle takılıyordu. sanki cabrioyla gezerken oral seks yapan kendisi değilmiş gibi evinin kadını olmuş.
ondan artık vazgeçtiğinizi, onu sevmediğinizi gösteren detay. nefret ediyorsanız hala seviyorsunuzdur. çok çok ufak da olsa bir umut var demektir içinizde. ancak mutlu olmasını istiyorsanız ondan vazgeçmişsinizdir.
ben ki kendimden daha kinci birini tanımam, eski sevgililerimin hepsi mutlu olsun istiyorum. aslında istemiyorum, ama mutlu olmaları benim için sorun olmaz. yani nötrüm demek daha doğru olur. ama ilk ayrıldığım zamanlarda mesela hep başına bir şeyler gelmesini dilerdim. belki de ölmesini. ama şimdi düşününce çok saçma.
o yüzden ölmesi için dua ediyoruz.
Yani kahrolsun istemezsin ama mutlu olsun istemek de garip olaydır.

Ben ne kadar üzüldüysem o kadar üzülsün işte. Kolay unutmadık bizde.
Olması gerekendir. Birlikteyken iyi vakit geçirdiğin, yeri geldiğinde güldüğün, yeri geldiğinde ağladığın, birçok şeyini paylaştığın insanın mutlu olmamasını istemek tuhaftır bana göre. Umarım herkes her zaman mutlu olur ve pişman olmaz. *
mutlu olsun yoksa size sarar huzur vermez mazallah.
Kesin mutludur, o hep doğru karar verir.
Kesin mutludur, o hep doğru karar verir.
Tanışmadan önce sadece görmüştün dimi sonrasında işler kötüye giderse o zamandan sonrada sadece göreceksin.
Mutlu olmasını istemek falan resmen ben seni unutamıyorum ayağı falandır.
Sonra gider mutlu olsun diye saçma hareketlerle kendinize zarar verirsiniz.
Iyi ayrılmışsak evet benden sonra mutlu olsun isterim asla kötü düşünmem onun hakkında ama beni üzmüş canımı bol bol acitmis ruhumda derin yaralar açmış birisi için asla iyi niyette bulunmam. Beddua etmem ama bilirim ki bana yaşattığını başkalarından görecektir ilahi adalete inanırım.
Bir erdem değil Olması gerekendir.
Bazıları için ne kadar istense de söylenemez. Hayatınızdan nasıl çıktığına bağlı. Bazısı yıllar sonra bile lanetle hatırlanır.
Ağır gavatliktir. Ben ölmesin surunsun istiyorum AMK çocuğunun ... üzgün surat...
Edit Akbayram: ama sadece bir tanesi.. diğerleri sikimde de degil.
"ne kadar da iyi insanım onun mutlu olmasını istiyorum" mastürbasyonu.

bayılıyorum bu insanlara.

sen onun mutlu olmasını istesen ne olur, istemesen ne olur. sen kimsin ki güzel kardeşim? senin istemenle birisi mutlu mu oldu daha önce? nedir yani bu özgüven.

önce kendini mutlu et sen, mutlu olsan zaten böyle sikko düşüncelere ayıracak vaktin olmaz.
ALLAH'IN iŞiNE KARIŞMAK OLUR. haşa !
Beraberken benim mutluluğum için kılını kıpırdatmayan herifin benden gittikten sonra mutluluğunu istemekte ne bileyim şimdi.
güncel Önemli Başlıklar