1. 1.
  temiz kalpli insan temennisi.
  edit: başlık başa kaldı. ben özellikle belirtmek istedim.
  3 ... kirezlerin silviya
 2. 2.
  asla olmayacak, Aragorn'un Arwen'i Legolas'la baş göz etmesi gibi saçma bi durumdur. Gereksiz kendini kandırma çabasıdır.
  1 ... portobello cadisi
 3. 3.
  akıl sır erdirilemeyen düşüncedir. madem mutlu olmasını istiyorsun, sen neden mutlu etmedin diye sorulur. verilecek cevap ise bir o kadar saçmadır.
  -bilmediğin durumlar vardı.
  3 -2 ... bidasi kerim
 4. 4.
  hak etmesine göre değişir. hak eden var, etmeyen var. o bana hayvan kadar değer vermeyecek, elli tane yalan söyleyecek, oyuncak gibi oynayacak da, ben onun mutlu olmasını isteyeceğim ha? yok artık ! allah, cezasını versin!
  4 ... sandalye
 5. 5.
  muhtemelen aşk bitmiştir; zira hala aşık olan bir insan eski sevgilisinin başkalarıyla değil, ancak ve ancak kendisiyle mutlu olmasını ister. önemli bir çoğunluğun içinde bir parça bencillik mutlaka vardır bu konuda, dürüst olalım.
  4 ... yumurtanin fircalanmams tarafi
 6. 6.
  çokta inandırıcı gelmeyen sözdür *
  ... eli kolu bagli
 7. 7.
  mutsuz edilmiş veya sevgili olarak artık görülemeyecak konuma düşmüş iyi huylu,aşık sevgiliyi istemeye istemeye terketmiş ex dua temennisidir.çaresizlik ve bencillik ama dibine kadar insanlık barındıran bir ifadedir.
  1 ... zigana34
 8. 8.
  belkide dilinden bu şarkı düşmez
  dilin söylese de gönlün hissetmez
  bilsen bile benim için farketmez
  bir tek dileğim var mutlu ol yeter

  bunu sana yazdığımı bilmezsin
  bir yabancı şarkı gibi dinlersin
  benim için önce tanrı sonra sensin
  bir tek dileğim var mutlu ol yeter
  ... kuntayi kinteleyen adam
 9. 9.
  şu anda eski sevgilinin mutluluğunu istememin tek sebebi kendim için değil insanlık alemi için yapılması gereken bir davranış olur. o kadar zararlı biri (bkz: yaratık)ki mutlu olup tek bir kişiye bağlanması tüm müslüman alemi için hayırlı olur. Allah'a yakın bizlerden uzak olsunlar.
  (bkz: kımıl zararlısı da doğru bir tabir olur)
  1 -1 ... kenafir bakisli
 10. 10.
  yalandır efendim. eski sevgili mutlu olursa ben de mutlu olurum diyebilen varsa alnından öpülesidir. eski sevgili senden sonra mutlu olmasın ki senin kıymetini anlasın, geri gelsin. sonra seninle mutlu olmasını isteyebilirsin. ona lafım yok.
  1 ... bosbosoturanadam