bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ilk duyulduğunda hafiften bir burukluk yaşatsa da sonuçta amme hizmeti yapacağı için insanı mutlu eden olaydır. bazen denk gelir de binerseniz o eski mutlu günlerinizi hatırlar, yad edersiniz. ayrıca sizden para almayıp minibüsün şoför koltuğundan sonra en kıdemli mevkisi olan diğer ön koltuğa oturma şerefine nail olursunuz. öyle işte..

bu da bonusumuz; (bkz: eski sevgilinin kola içmesi)
    1 -2 ... arjen robben
  2. 2.
    eski sevgilinin terkedilmiş olma ihtimali büyüktür. haliyle arabeske takılacaktır.

ama beyninde bir ampul yanıp "ya bunu neden paraya cevirmiyorum ki" deyip giriştiği eylemdir.

bunların meyhanelerde garsonluğa başlamaları da muhtemeldir.
    3 ... pilotmont
  3. 3.
    eski değil mi? ne olursa olsun, namusuyla ekmeğini kazansın da.. dedirten durumdur.
    ... trablus
  4. 4.
    super bir olaydir. yasamayan bilemez. amma velakin, inanmasi zor olsa bile daha güzeli de vardir;
    (bkz: eski sevgilinin yurumeden kosmasi)
    ... dramtatatam
  5. 5.
    yeni sevgilinin kişi ve eski sevgilisi hakında yanlış kanaatlere sahip olmasını beraberinde getirebilir... eski türk filmi tadında bir hikayedir...
    -ahmet, eski sevgilin neciydi kuzum.
    -eski sevgilim minibüs şoförüydü nalan.
    -aman allahım. inanamıyorum. bana bunu nasıl yaparsın ahmet
    -bilhassa rica ediciim nalan. eski sevgilim hakkında böyle konuşmaktan men ederim sizi.

bu durumda aklınıza ne geliyor. çoğunluk adamın eşcinsel olduğunu düşünse de;

-kim o adam söyle bana ahmet. hayatımı zehretmesinin sebebini soracağım ona...
    -onun adı nebahat, şoför nebahat. adam değil o kadın, nalan * * * * *
    ... karga
  6. 6.
    Ekmek parası için çalışmaya başlamış ve bundan daha doğal bişey olmadığı için pek yorum yapılmayacak durum.
    1 ... maksat muhabbet