1. 1.
    duymaktan bıktım artık. seni bu kadar zayıf yapan ne. bu kadar gurursuz yapan aşkın büyüklüğü ne. kendine neden bunu yapıyorsun. aptal ahmak.
    5 -8 ... moloz
  2. 2.
    intihar yine iyiymiş ben ölüm tehdidi bile aldım. bu durumlarda beyin yok sayılarak hareket ediliyor.

insan gerçekten hayret ediyor. swh.
    7 -1 ... stultis non succurritur
  3. 3.
    genelde boş tehtiddir ama siz yine de emin olmayın sözünü yerine getirenler de var.

ehe ben mesela erkek arkadaşımı öldürmekle tehtid etmiştim. deli miyim neyim ya? evet öyleydim. sağolsun o da yap dedi. hayır yapma desene be yap niye diyorsun?

edit: intihar edeceğim diyen insan da intihar etmez arkadaşlar. intihar edecek olan sessiz sakin gider. ama siz yine de bana güvenmeyin bir kontrol edin.
    5 -3 ... son feci kedi
  4. 4.
    çok büyük bir suçu olmadı ise terk etmem.

ha intihar edecek hale geldi ise suçu büyüktür. affetmem...

biz sevdiğimizi bozuk para gibi harcamayız be kardeş.

ha biz gittik diye intihar edecek ise de tutmayız.

etsin... suçunu kendi de biliyordur.
    ... uzay muhtari
  5. 5.
    atlamazsan şerefsizsin der gönderirdim bana yapılsa.
    1 -1 ... kapkaramazov
  6. 6.
    Siktir git amk kızı denilmelidir, ya da amk oğlu.
    ... crouch kimdir lo
  7. 7.
    Eski sevgilim Olmadıgı için düşünmeye gerek olmayan durumdur.
    ... yoksul genc
  8. 8.
    Yüzüne gülmeyen ilişkiler yaşamış daha doğrusu ilişki yaşayamamış insanların terk edilince, hayatı boyunca tek kalacağını zannedip o korkuyla yapılan tehditlerdir. Tehdidi yapan insan ne kadar yıkıksa o kadar korkun.
    ... bakkalgazi16
  9. 9.
    muhtemelen siz de sevgiliniz de 18 yasindasiniz. bunu ergenler yapiyor çünkü.
    1 ... hepbirsonbahar
  10. 10.
    erkek ise yakışmayan durumdur. acil terk edilmelidir. ilerleyen zamanda daha ne acılar ve sıkıntılar çekecektir. güçsüz olduğunu gösterir. kadın ise; kadınlar delidir. Kendilerine zarar vermeseler bile erkeklerin canını acitabilecek cok yontem bulurlar.
    ... hipotalamusumkayip