bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bu konuda iki ana gorus bulunmakta.kimileri o iş artık bitti.onunla ılgılı bir şey gormek ıstemıyorum deyıp hedıyelerı gerı verır veya yok eder.diğerlerinin ise ilişkileri hayatlarına o kadar işlemiştir ki ayrıldıklarında bile eskı sevgiliden bir seylere ıhtıyac duymaktadır ve eskı ılıskıye saygıyla o hedıyeler kullanılır.*.*
  1 ... jakuzi
 2. 2.
  (bkz: belesci) (bkz: ne olursa kullaniriz abi)
  6 -2 ... alcoholica
 3. 3.
  gereksiz ve yersiz bir davranistir. kaçinilmalidir.
  1 ... bahtsiz calimero
 4. 4.
  hüzün getirir beraberinde..kursaktan geçemeyen haram lokma gibidir.sevgili gitmiştir ama ardında bıraktığı iyi-kötü tüm anıları zihne doluşturur o hediye.hele ki o esnada keyfin yerindeyse veya eğlenmekte isen eğlenmekte olduğun için suçluluk duyarsın.hatıralar canlanıverir ama ne hikmetse insan hep güzel şeyleri,tatlı ayrıntıları hatırlar.bir of çekersin.öyle bir derinden gelir ki o of kendine şaşarsın..ardından gelen için (bkz: iç sıkıntısı)
  3 ... edelweiss
 5. 5.
  gayet doğal durum. kullanmamak herşeyden önce saygısızlıktır onca yaşanan şeye.
  -3 ... purepain
 6. 6.
  hediye tarabya'dan bir ev ise eger, kullanmamak insanlik disi olur.
  2 ... vincent vega
 7. 7.
  yaşanan günlerin hatırına kullanmaya devam edilmesi gerekmektedir. *
  1 ... miksaj
 8. 8.
  eski sevgilinin ne kadar zevk sahibi biri olduğunu gösteren durumdur. mektuplar, kurutulmuş çiçekler vs bir gün anlamsız bulunup atılabilinir ama mor çiçekli küpelere, kıyılamaz!
  2 ... kahvekremasi
 9. 9.
  eğer bir t-shirt ise aldığı her daim giyilebilir. hatta giyerken bişi hissedilmiyorsa nirvanaya ulaşılmış , artık tamamen unutulmuş demektir.
  1 ... freedean
 10. 10.
  eğer daha yeni bitmişse ilişkiniz eliniz o eşyaları kullanmaya varmaz, çiniz bi hüzünle kaplanır. yok aradan zaman geçmiş ve kalbiniz soğumuşsa eski günleri gülümseyerek anmanıza yol açar.
  1 ... marla singer