bugün

Gizli numaraysa belki başkası ağlıyodur. Bu tür kazalar olabilir, hemen havalanmalı insan. Evet.
terk edilmiş sevgiliyse üzer. terk eden sevgiliyse pis gülerim.
verilecek tepki seni ne kadar kırdığıyla senin onu ne kadar kırdığın arasında değişir.
az sonra başkasına vurduracaktır .
Valla ben bunu yaptım arkadaş. Kolay değil öyle 4,5 yıllık ilişkiden çıkmak.
(bkz: hayali kiloyla kuran yazarlar)
eski sevgilim şuan başkasıyla vicdansızlık .
Benim için zor bir durum. Gizli numaradan aramaya kapalı.
Hemen yeni sevgiliye konferans ile bağladıktan sonra odayı terketmeniz gerekmektedir.
Beni genelde gizli numaradan arayan kişi "aşkım canım cicim beni tanımadın mı" diye arıyor. Hayır öyle çok kız düsüren biri olduğümdan degil. Numaramı bilen ve birilerini trolllemek isteyen kızlar hep aynı cümleleri kullanıyorlar. Yaratıcılık cok düşük ne yazık kı.
terkeden o ise, daha çok ağlatırım. terkeden ben isem, bende onunla ağlarım.
Neden unknown call onu anlamadım madem kendini belli edicen neden gizliden arıyosun neden?
adı üstüne eskimiş ve ekşimiş sevgilidir. hele birde terketmişse eski sevgili, bayat ekmek gibidir. ancak tost olarak yiyebilirsin. eskiye dönmek aynı zamanda, daha iyi bir sevgiliye, başlamadan elveda demektir.

bu yüzden;

(bkz: next please)
Engellendigi icin gizli numaradan ariyordur. Eger gercekten disarda zibilyon tane insan varken size agliyorsa ya gercekten seviyodur. Ya da intikam aliyordur. Birinden size zarar gelmeden intikam almanin en iyi yolu onu kötü bir sey yaptigina inandirmak, vicdan azabi cektirmek. ardindan yapitiginin aynisini yapip piskinliginizi korumaktir.

Ben ne yazikki tatli dilli bir yilan olamiyorum ki karsimdakini yoneteyim.

Durust bir diktator olup sevilmiyorum.

Terk eden sevgilimi ariyim agliyim da vicdan azabi ceksin got diyemiyorum. Cunku biz ne kadar silktiri cekip ustunluk kurdugumuzu dusunsekte karsi tarafa bu o kadar da koymuyo. Kimsenin kendisinden degerli degiliz cunku. Karsi taraf kufurle ustun olacagini sanan bi aciz unutmayin. Onu öldurmek icin kibarliginizi bozmayin.

Benim gibi olup küme düşmeyin yani. Cunku ben gizliden arayip aglamadim. Kufrettim
güncel Önemli Başlıklar