bugün

insanı derinden yaralayan durumdur. eski kız arkadaşın gittikçe serpilmesi adeta açan bir gül gibi kendini göstermesi durumudur.
murphy kanunları
kişiyi etkilememesi gereken durumdur. eski sevgiliniz eski olduysa dünya güzeli bile olmuş olsaydı yine durum değişmeyecekti yine eski olacaktı. ha yok sarhoşken gözüme güzel gelmişti sabah uyandım çirkin çıktı bu yüzden ayrılmıştım diyorsanız o ayrı tabi. üzerine soğuk su içebilirsiniz. tabi bir de güzellik konusunda bir üst modelle aldattıysanız da ayrıldıysanız artık vay halinize. buzlu su bile paklamaz sizi.*
artık ancak uzaktan bakacağı durumdur zira bir kitap iki kere okunamaz. *
üniversiteyi kazanmış kızdır zira lisede ygs'ye hazırlanmaktan kendine bakamamıştır. üniversitede öğrenim kredisi ya da burs aldıkça daha da güzelleşecektir. bıyıklarını daha sık alacaktır. ağdasına, törpüsüne, dip boyasına dikkat edecektir.
kel ölür sırma saçlı olur, kör ölür badem gözlü olur atasözüne istinaden doğrulanabilecek önerme.
"Kaçan balık büyük olur" sözünün uzun uzadıya açıklama biçimidir. Aslında "Eski sevgili göze hoş gelir" şeklinde kısaltılabilir.
ulaşılamayan şeyin daha tatlı geldiği gerçeği de olabilir.
Başıma gelmiş olaydır. Bu yüzden eski sevgiliye dönme tükürdüğünü yalamakla eşdeğerdir. Bende düşündüm geri mi dönsem diye ama göt olma ihtimalinin yüksekliği beni caydırdı.
kendisinin açtıramadığı çiçeği başkaları açtırmıştır. geçmiş olsun.
ateşinizin başınıza vurmasıyla doğru orantılı olan durumdur.
Bu sızıyı dindirmek için Son bi sorti denenmelidir.
Uzaklastigi icin gormediginizden oluyordur o. Swf.
kaçan balık büyük olur psikolojisidir. kaçtıkça dahada büyür, büyüdükçe daha çok kaçar ve can yakar.
görsel
Ciddi bir değişim yaşadıysanız karşınızdaki insanın "yayında mıydık?" diyen beyoğlu belediye Başkanına dönmesine neden olur.Görünce yaşadığı şoku saklayamaması artık bir şey hissetmiyor olsa dahi size kendinizi iyi hissettirir.
klasik komşunun bahçesindeki çimen daha yeşil görünür hesabı.
eski olmasından mütevellit pek önemi olmayan durum. isterse dünyanın en güzel kadını olsun eskidir o. siktir ediniz.
Bunu yaşadım...

Hem de ben o renge boyat derken saçını o renge inatlaşıp boyatmamış 2 sene sonra da saçını o renk gördüm...

Bu Nasıl bir vicdansızlık hakim bey...
En azından bir eski sevgilinin güzelleşmesi koymaz insana ama ya hepsi daha da güzel olursa orada işler karışır. En en iyisi hiç o işlere girmemektir.