bugün

arada bir anıları hatırlamak için yapılması gerekir. onun için bilgisayarınızda bir klasör açarsınız ve resimlerini koyarsınız. bazen onu hatırlamak istediğinizde de sıra sıra bakıp gülümsersiniz.
içi acıtmanın yollarından biri.
bir yangının kulunun kısa bir sureli olsa da tutruren ama sonucunda agizda kekremsi buruk bir tat bırakan bir eylem.
(bkz: eski sevgilinin telefon numarasına bakmak)
(bkz: hass)
gülümsemesini görünce canınız acır...bi zamanlar size de öyle gülümserdi.
acıyı ahmak gibi devam ettirme durumu...
aıdan zevk almanın yolarından biri.
genelde unutamamıs olmak gurura yedirilemediğinden gizli gizli yapılan eylemdir. bakıp bakıp tükürülür bazen, ama cogu zaman hiç anlatılamayanlar söylenir..

"Bir resmin kalmış bende tam ortadan yırtılmış
Hani siyah kazaklı biliyorsun değil mi?" *
eski sevgilinin unutulmadığını ve resmin beyne kazındığını, böylece muhtemel ilişkilerin yolunun kapandığını açıklayandır.
kalbiniz bin parçaya bölünür. "hala seviyorsanız neden böyle oldu?" diye kendinize sorarsınız. ağlayamazsınız bile.
eğer bakıyoken masturbasyon yapılıyosa hiçte acıtmayacak eylem. daha bi şehvetli olur hem.
- ah neydi o gunler ah ... ben acinin tiryakisi olmusum....
- be bakiyorsun ulan tip tip!
- ana konusmaya basladi
- ulan avanak bana tip tip bakacagina gidip hayatini yasasana , bok mu var mazi de?
- ama ben unutamadim.
- unutamadiysan unutamadin... ne yani mazide mi yasayacaksin hep.
- hakkat dogru yahu... ben bir disariya cikayim. vijjjjtttt güm (aci fren sesi ve carpma efekti)
- su can alma işinde yeni yöntemler fena olmuyor degil mi benjamin?
kimi zaman en buyuk getirisi vicdan azabidir.
(bkz: resmini öptüm de yattım)
bi süre sonra zihinlerde 'nedenki?' sorusunu uyandırabilecek durum.
gereksiz bir eylemdir. fotografina bakilacak kadar degeri olsa zaten eski sevgili olarak anilmaz, sevdicek olarak anilirdi. bi' seyin eski diye anilmasi, yenisinin ortaya cikmasiyla mumkundur cunku. eger hala seviliyorsa bu kisi sevgilinin onune zaman getirerek nitelenmek yerine sevilen olarak lanse edilmelidir. ha eskimisse, yolu acik olsundur. bize de dusen su sarkiya kendi capimizda klip cekmektir efendim;

yak butun fotograflari
ona ait butun esyalari
bu gece umitlerini al koynuna
gun dogmadan unut insafsizi..

ayrica;
(bkz: resim)
(bkz: fotograf)
(bkz: salak mısın aşık mı)
durup dururken kaşınmak. bok mu var da bakıyosun eski sevgilinin resmine.
kanımca genelde bayanların baktığı, bakanlara da;
-bir tarafın mazoşist sanırım ?
denilmesi gereken durum.
(bkz: boş bakınız)
kötü alışkanlık gibidir. ne kadar zarar verirse versin, bir güç sizi devamlı buna zorlar. yüksek irade gerektirir. olan bana da versin...
3 yıl sonra pek bir anlamı kalmayan eylem.
3 yıl sonra pek bir anlamı kalmayan eylem. tabi çok bakmamak ve dikkatini vermemek şartı ile.
acı çekiceğini bile bile fotoğrafına bakıp özlem gidermeye çalışan biçare insandır.