1. 1.
  bazılarınca düşüncesizlik gibi gelen bazılarına göre düşüncelik gibi gelen eylemdir. elbette kolay birşey değildir sıradan değildir çünkü karşıdaki kişi özeldir ama insanın kendisi herşeyden özeldir.
  eski sevgili şahsiyeti güzel anılarını canlandıramıyorsa sen onu her hatırlayışında birşeyler zonk diyorsa beyninin içinde siliver arkadaş . eğer ki güzel anılarını hatırlayabiliyorsan senin için fedakarlıklarını hissedebilirsan her resminize baktığında silme be arkadaş.
  şuda vardır ki fotograf nedir ki? yaşanılanı ne kadar anlatır yaşadıklarını ne kadar hissedersin resim ve bir hediyesi sevgilinin senin onu hatırlamak isteyip hatırlamak için baktığın bir nesene sadece inan bana öyle isterse gökyüzüne bakarsın ve dersin ki biz bu gökyüzünün altında beraber yürümüştük . bir su içersin aynı sudan beraber içmiştik dersin .
  not: hatırlayıp isteyip istememen sana bağlı yada hatırlamıyormuş gibi yapmanda.
  1 ... selaminc
 2. 2.
  büyük ihtimalle yeni sevgiliden saklamak için yapılan eylemdir.
  4 ... wolverineyolverin
 3. 3.
  geri dönüşüm kutusunda genelde saklanan şeydir.
  3 ... klastrofobik
 4. 4.
  sonrasında pişman olunacak harekettir. * *
  1 ... sondan bir onceki osmanli
 5. 5.
  (bkz: eskiden yakılıyordu)
  (bkz: her şey sanal olmuş lan)
  4 -1 ... kisa2001
 6. 6.
  içeriklerine göre değişebilecek bir hadisedir.
  3 ... lordprocell
 7. 7.
  fotoğraflarda kalan yaşanmış anların,anıların artık sadece akılda,kalpte kalacak olması
  yaşanmışlıklar silinmiyor.
  1 ... asayra
 8. 8.
  eski sevgilinin fotoğrafları da eskidir gereği ne lüzumu vardır efenim fotoğrafları saklamaya, hayatından çıkarmışsın zaten bilgisayarından fotoğraflarını mı çıkartamayacaksın ya da sildiğinde mi etik olmayacak. elbette mahkumdur o fotoğraflarda geldikleri gibi gitmeye.
  ayrıca eskiden sevgilinin fotoğrafları yırtılırdı efendime söyleyeyim yakılırdı felen eksantrik şeyler yapılırdı şimdi bir delete tuşu ile gümletiliyor valla. çok eskilerde kalmışım be hacı. bulamıyorum kendimi.
  2 ... anise
 9. 9.
  evlendiğini öğrenene kadar silmeyin nolur nolmaz. ha gerekli bir eylem midir? evet gereklidir. tamamen piskolojiktir efendim, o fotoğrafları silmedikçe içiniz rahat etmez, misal ben naptım hem fotoğrafları yırttım hem de sobada yaktım yetmedi onu hatırlatacak ne varsa ne hediyesi varsa onları da sobada yakacağım.
  her bünye aynı mıdır? değildir. kimisi silmesem de sorun yok ben koleksiyon yapıyorum der saygı duyarız. ama benim gibi baktıkça hatırlatır diyosanız yıkın, yırtın parçalayın. aha? alarm da çaldı, saat de hediye o da ayrı, vay anasını güzel saat lan kırılır mı? casio? kasıyo valla? ahanda paradox..
  2 ... seksenbir
 10. 10.
  mutlu mutlu sırıttığınız fotoğrafları görünce kendi aptallığınıza gülesiniz gelir. akabinde de, tecrübelendiğinizin farkına varabilmekle avunursunuz.

  eski sevgilinin fotoğrafları hala bilgisayarınızda ya da ulaşabileceğiniz en yakında bulunuyorsa ona karşı hala bir umut besliyorsunuzdur.

  fakat size fotoğraflarını sildiriyorsa, o kişi bu umudu bile hak etmiyordur.
  3 ... uhrevi hayatin dunyevi yolcusu