bugün

insanın sinirlerini hoplatan olaydır. lan sanki senin ırzına mı geçiyoruz da siliyorsun facebooktan. bu insanların kafası neyle çalışıyor çok merak ediyorum.
kalbinden silmiştir. facebooktan mı silemeyecek? komik olmayalım.
göz görmeyince gönül katlanır daha çabuk unuturum diye düşünüyordur.
çokda tındır. Eskiler silinir yeniler eklenir döngüye devam..
yeni sevgilinin feysbuktan silmesinden iyidir, haliyle bir feysbuk kullanıcıysanız, böyle durumlarla başa çıkmayı bilmelisiniz. *
ergenin önde gideniyse silmeyle kalmayıp engeller.
inanması zordur ama aslında güzel olan şeydir, hele bir de daha sonra sana ekleme talebi yolladığında kabul etmedin mi moonwalk un kralını yaparsın zevkten.

not:huzur içinde yat m.j
bir kişi hariç hep yaşattığım olaydan dolayı ego tatmin edici olaydır tavsiye ederim. *
insanlar üzerinde kötü etkilerinin olması çağımızın ne kadar boktan olduğunu gösterir. basit ilişkiler birkaç tıkla bitirilebilmektedir. hatta buna alınanlar ortak arkadaşlar ya da sahte hesaplarla sevgilileri kimlerle konuşmuş, neyi beğenmiş, melankolik şarkılar, sözler paylaşmış mı kontrol de ederler utanmadan. kim daha çok üzülmüş yarıştırırlar.
ne bekliyordun ki? bir zamanlar seninle herşeyi paylaşan insanın şimdi sensiz neler yaptığını görmek hoşunamı gidecek.
yeni seviştiği kişinin kim olduğunu mu merak ediyorsun? "siktir et sana ne" demektir. mantıklı harekettir.
Eski sevgili... Adı üstünde eski sevgili facebook`tan da siler, telefonundan da siler, en önemlisi de kalbinden de siler, zaten aşklar hep yalan dolan, sonu hep sızı hüsran değil midir şarkıda da dediği gibi olan olur, biten biter, geriye unutulamayan ama unutulmaya çalışılan sevilmeler, sevişmeler, sevmeler kalır, o sırada metin ışık tan lay lay lom galiba sana göre sevmeler şarkısı döner durur beyninizde, anasını satayım facebook tan da silerler, telefondan da silerler, başkasıyla çekilmiş fotoğraflarını da koyarlar hemen oraya buraya... Yalan dolan!... Alışkın birisi olarak tavsiyeler verilir, paraterapi yapılır, buyurun sağdan...
kesinlikle yeni sevgili bulmuştur. Bir süre sonra meraktan çatlatır.
feyste engellemesi kadar kötü olmayan durumdur.
güldürür.
Yeni sevgilinin "bu kim?" Sorusuna karşılık "Tanımıyorum öylesine eklemistir." Bahanesiyle gözüne soka soka seni silmesi durumu.
bencillik göstergesi, ego patlamasıdır. bunu yapan duygusuz pisliğin tekidir.bu nasıl bi orospu çocukluğudur, bu neyin kafasıdır abi ama bozdum çok fena bozdum çekinmedim mesaj attım surat ifadesini merak ediyorum şuan.
"Ayrılığı yedirememiş silmiişş" dedirtebilir.
Her zaman bunu yapar sende bana kızmı yok yada (bkz: tülaay geri dön tülaay).
silen kişinin yeni aşklara açık olduğunu gösterir. kişi eski sevgilinin buna engel olmasını istemez. gecmisten sıyrılmayı ister. (bkz: yeni sayfa)
kalbinden silemeyip, facebooktan silmiştir. belki biraz daha uzaklaşırım diye engeller siler görmek istemez.
Geçmişte kalanın gelecekte ayak altında dolaşmamasına dair bir tedbirdir, yerinde bir karardır.
arkadaş olma medeniyetine dahi ulaşamamış insanın ezik davranışıdır.*
normal olandır.
Gördüğün yerde say biraz nasihat silmek hangi kitapta yazar.