bugün

an itibariyle gerçekleşen olaydır. hala eski sevgilinin seni ciddiye alıp arkadaş olmadığı halde profiline baktığının kanıtıdır...
Geçenlerde kendisini arkadaş tavsiyelerinde görünce yaşadığım olaydır. Yoksa silme mi oluyor lan o? Her neyse işte...
çoktuhaf bir olaydır. şaşırtmaçlı. senin eski sevgilin beni niye engelliyo amk?
Yapılan kişiye çok koyar, dikkat edin, elinizi çabuk tutup önce siz engelleyin. sonra oturup kuyruk acısı çekmeyin dediğim durumdur.
Kuyruk acısının getirileri.
Duy bunları duy.
Eskilere olan bu ilgimiz hep girişimci ruha sahip olmayışımız yüzünden. Eski hep kolay elimizde.
profil sahibinin önündeki maçlara bakmasını gerektiren durumdur.
engeli kaldırıp tekrar bakacak olması ihtimaller arasında ilk sıraya oynar.
erkek gözüyle; "amına koydum geçtim, sikime engellesin taşşağıma engellemesin amk kaşarı." şeklinde teselli bulunabilecek, özünde can sıkıcı durum.
Eski sevgili facebookta engellemesinin;

1. Sizden önce davranmak istemesi.
2. Sizi unutmak istemesi.
3. Sizden gerçekten nefret etmesi.

Engeli sonra kaldırmasının sebepleri;

1. Sizin paylaşımlarınızı görmek istemesi.
2. ilişki durumunuza bakmak.
3. Fotoğraflarınıza bakmak.
4. Sizi unutamamış olması.

yapılacak en güzel şeyse o engeli kaldırdıktan sonra sizin onu engellememeniz. Çünkü bakıyor sanar filan havalanır. Sonra siz kaldırırsınız o engeller falan filan uzar gider.
genellikle ergenlikten yeni çıkmışlarda meydana gelen bir durumdur.
Engellemesi-silmesi-engeli kaldırması-tekrar eklemesi-tekrar silmesi diye olası bir devinim içeren durum.

Çok çekmişim, çok.
Yeni manitalar yüzündendir.
tavır yapmak içindir.
Sizi hala yedekte tutuyordur. Aksi takdirde nispet yapardı yeni sevgilisinin fotoğraflarıyla. Onunla gezip tozup yatacak sonra size dönüp "zaten kızgınlıkla engellemiştim, senden sonra kimseyle olmadım" yalanını atacaktır.

Böyle kevaşelere prim vermeyiniz.
Sizi hala unutamamistir.
yeni sevgilinin kıskanç olduğunu gösterir.
iyi bir şeydir. Sizi engelleyecek kadar değer veriyor en azından. Hiç umursamayan insandan korkacaksın asıl.
Şerefsizliğin daniskasıdır. insan bir zamanlar bir şeyler yaşamış, bir şeyler paylaşmış insanı engeller mi lan nasıl bir şerefsizlik bu.rahatsız oluyosan duvarını gizlersin olur biter.
Gereksiz bir olaydır. Ne guzel bakalım işte birbirimize ne var bunda?
çocukluktan başka birşey değildir ne yani istesem arkadaşa baktıramazmıyım.
Karşı koyamamaktandır.
Ah ulen keske engelleseydim dedim sonra onun da bildiği sifremi değiştirdim sonuç olarak o da beni göremeyecekti artık ve biz maçı 1-1 berabere bitirdik..
O söyle oluyor ;

Arkadastan cikariyorsn o da seni engelliyor bu kadar.
Salak altinda kalmiyim diye böyle yapiyor.