bugün

zor bir durumdur.yeni sevgilisiyle birlikte çektirdikleri resimlere bakıp bakıp "ah ah" diye iç geçirilecek bir durumdur.hele birde ilişkisi var durumunu karşı tarafın ismini görünce delilerek sokağın ortasında takla atma süreci başlar.
eğer birde resimlerinde kocacım yahut karıcım diye nitelendiriyorsa artık yaşamak için hiçbir nedeniniz kalmamaktadır.sizi en yakın bir bar paklar.aaa o da nesi eski sevgilinin yeni sevgilisiyle birlikte o barda çekilmiş resimlerini görürsünüz,o saatten sonra yeni bir bar arayışı içine girersiniz.derken oradan yeni bir sevgili.bir bakarsınız o yeni sevgiliniz eski sevgiliniz eski sevgilisi çıkmış.yani tam bir yalan rüzgarı.*
lanet bir durumdur.
dostça ayrılmışsanız normal bi durumdur.
bazısı içinde "belki yeniden olur" düşüncesi hakimdir bu tip durumlarda.
icindekiler tukenmeden yapmamak gerekir, goz onunde olmamasi gerekir. yoksa;

(bkz: eskilestirilemeyen sevgili)
bazense eskiden armut olan sevgilinin bir anda tikiye dönüşmüş haliyle karşılaşmak ilginç gelir. 30 dakika dışarı çıkamayan kızın ispanyaya kadar gittiğini görmek oha dedirtir. para hakikaten farklı.
eski sevgilinin yazdığı her şiiri kendine yazıldığını düşünüp kendi kendine gelinle güveyi gerdeğe sokmak.
gereksiz bir durumdur. eski sevgiliyle beraber onu hatırlatan herşey eski sıfatına maruz bırakılmak üzere yok edilmelidir.
''onu dürt'' diye dürter şeytan. ama yapamazsınız.
yeni sevgili ile ''yemede yanında yat'' tadında bir kavganın çıkmasının bir numaralı sebebi.
Önemli olmayan durumdur. Kişi bakmak istedikten sonra durdurmak mümkün değil. Yaparsın fake'ini görürsün Ayşe'ni, Alırsın ortak arkadaştan şifresini izlersin hakkı'nı.
(bkz: eski sevgilinin facebook sayfası)
hayata yeni insanlar girdikçe ilişki statüsü "ilişkisi var" konumuna getirildiği vakit "like" butonuna çekinmeksizin tıklanılır. beğendiya şimdi kesin senin iyiliğini istiyodur, kesin kesin.

(bkz: facebook ta otu boku beğenme çabasına bürünmek)
eski sevgiliye karşı sevgi bitmişse sorun yaratmayacak durumdur. adı üstünde "eski"dir.

ona karşı hala içinizde bir şeyler kalmışsa insanın canını acıtan durumdur. arkadaş kalmayı da beceremiyorsanız silin gitsin. büyük bir ihtimalle karşı tarafın isteğiyle bitmiştir ilişki. telefon numarası, msn adresi neyi varsa silin, yırtın, atın. alışma süresini kısaltacaktır. her insan biraz da kendi psikoloğudur.

he bu arada;

(bkz: facebook ta) *
eski sevgili hala facebookta ekliyse, kişi şu anda ilişki yaşadığı denyoyu cepte sayıp yeni arayışlara girmiştir veya eskiyi kıskandırmak için mevcut denyoyla takılmaktadır.
Kalpte sızı yaratan durumdur.
berbat bir durumdur. o olayi yapan biri olarak sakin yapmayin diyorum burdan yeni baslayanlara.
Sonunda eski sevgili kisisinin profilinde ki kizlari veya erkekleri gorup delleniyorsunuz,sonra eski sevgiliyi öldürüyosunuz. denenmesin bilee..

not: insan sevdigini öldürür mü? (ezeel)
" gicik " dedirten facebook durumu.
YENi SEVGiLiNiN GÖRMESi DURUMUNDA FELAKETTiR.
eski sevgili sayısı ile doğru orantılı ivmeleyen bir durumdur.
sözlüklerden sonra facebook'a da el atmış demektir. bi rahat dur yahu, sözlüklerde çekilmiyon kızım, facebook'tan poke göndericem ama kadına el kalkmaz. bize yakışmaz lan.
eski sevgili senin listende neden olur ki. kendine acı vermekten niye haz alır bir insan. nerdeymiş,napmış,kimleymiş bunları takip ederken hasta olur be adam. bide yeni sevgilisiyle fotoğraflarını koymuşsa eğer, ömrünüzden ömür gider. unutamıyorum en azından arada görürüm, çok özlüyorum anlayın falan diye cümleler de kurulur, ama bu şekilde insan unutmaz daha çok yarasını deşer ve deşer. derinlere kadar bulaştırır hastalığı. bir an önce silip karşı tarafada ondan vazgeçmek için ilk adımı attığınızı göstermektir doğrusu.
eski sevgilinin facebook'ta ekli olması, ayrılık sonrası tüm yaptıklarınızı bilmesi anlamına gelir. ve tabi yeni sevgiliyle fotoğraflarınızı koyarsanız da, yeni sevgiliniz görme fırsatı sunmuş olursunuz. aslında sevgililerin arkadaş kalması, çok özel durumlar hariç normaldir. sonuçta, belli bir ilişki yaşanmış, bir şeyler paylaşılmış ve bitmiş. ama bu, yaşadığımız insanın değerini düşürmez, düşürmemeli.

karar; arkadaş olarak kalınmış bir birliktelikten sonra, eski sevgilinin facebook'ta ekli olmasının hiç bir sakıncası yoktur. *
gereksiz bir durumdur, durmasın efendim ne işi var listede adı üstünde "eski" bırakın o eskisin sizde hayatınızı mutlu mesut yaşayın.
beraber çekilen resimlerden de silinmemiş olanlar mevcut ise;

"eski resimlere baktım, kalktım bir sigara yaktım, pc ye bir mermi çaktım gelmezsen gelme."

şeklinde bir isyan söz konusu olabilir.*