1. 1.
  uzaktaydın, uzaktık. her facebooka girdiğimde heyecanla ekranın sağına bakardım heyecanla, dürtmüş müsün diye. sonra dürtmemeye başladın, geldin uzaklardan, ayrılalım dedin....

  o sayfa benim evim oldu artık sevdiceğim... her gün girip bakıyorum kime ne yorum yazdın diye. acaba lavuğun biri fotoğraflarına "çok tatlı çıkmışsın = ) " falan yazıp yavşıyor mu diye. kimlerle arkadaş oldun hangi gruplara girdin diye.

  hüzün mabedidir o sayfa...
  4 -3 ... you cant help me
 2. 2.
  paranoyaların doğduğu yer.
  4 ... moriss
 3. 3.
  Aslında bakılmaması gereken adı üzerinde eski sevgilinin sayfasıdır. Hayatınızdan çekip gitmiştir.Ama duygusal dürtü dediğiniz şey sürükler durur.Dayanamaz bakarsınız.Sadece sinirleriniz bozulur.Hele eski sevgiliniz yeni bir ilişkiye başlamış.Ama sizin eski şarkınızı sayfasında paylaşmışsa o daha çok koyar insana.O yüzden kendinize bir savaş açık mantık ve duygularınızla savaşın.izin verin mantığınız yensin bu kez.Yoksa bu kısır döngü sürer gider.Eski sevgili yeni bir hayata başlarken ; siz hala onun hayatında takılı kalırsınız.Siz bir sigara yakarken onun hayatına doğru ; o sizsiz yeni hayatına güzel bir kahve ısmarlayacaktır.Aksi durumlarda olabilir.Sevginin karşılıklı olduğu durumlar ama bunlar içinde zaman gerekir.
  3 ... zikkimin pekisi
 4. 4.
  bugün arkadaş listemden sileceğim onu ne gereği var ki diye girersin faceye bir girersin fotolarına bakarsın elin arkadaş listesinden çıkar' a gider ama silemezsin. bağlantı kurabildiğin tek yerdir çünkü orası. o yüzünü görebildiğin tek yer. hayatını takip edebildiğin tek yer. sevsen de sevmesen de merak edersin. eski sevgilindi diye faceden çıkartmaya ne gerek var hiç mi saygımız yok düşman mıyız dersin. silmeliyim zarar veriyor onu görmek başlayamıyorum tekrar yeni bi hayata, ikimizde sıkışıp kalıyoruz arada. dönemiyoruz da gidemiyoruz da dersin. b*k bi durumdur.
  2 ... simdiben
 5. 5.
  arkadaş olarak ekli olmayan eski sevgilinin sırf seni kızdırmak için abuk subuk koydugu profil resimleri adama cinnet geçirtir. ama birsey diyemezsin, artık senin degildir. ortak arkadasların adreslerınden girip rahatca bakmak varken, gurura yediremez bazen insan. girmez, bakamaz. zordur be sozluk. insanı dertli eder o ağuna goduum facebook profili, sayfası, hernesikimse.
  2 ... eshquia
 6. 6.
  koyar dimi çünkü başkasınada vermiştir...
  -1 ... slumdog
 7. 7.
  eğer silinmemişse her dakika kontrol edilendir. eğer silinmişse aranarak bulunur ve sadece resimden, arkadaş listesinden oluşan bir sayfayla karşılaşılır. bi süre sonra sıkar, başka bir sevgili bulunur. bu kısır döngü böyle devam eder.
  ... bohemian rapsody
 8. 8.
  Bir facebook hesabı olmaması en güzelidir.
  2 ... califat
 9. 9.
  Günde 7 defa tavaf edilen sayfadır.
  2 ... claynox
 10. 10.
  sahte hesap açıp, eklenicek sayfadır.
  1 ... julian whiteman