bugün

Koymaz. Adı üstünde eskidir. Sizin yasınızı tutacak değil ya. He siz bir ümit bekliyorsanız o da sizin mallığınız yapacak birşey yok.
Yaklaşık 1 yıl önce başıma gelmişti. Eski sevgilim değildi, hiç sevgili olmamıştık biz ama sevdiğimdi. Fena can yakar. Elden birşey gelmez ve mutluluklar dilenir.
çokta fifi denecek durumdur.
3 tanesinin haberini aldım, hatta birinin çocuğu bile olmuş.
gram koymadı.
hafiften dürter.
hafiften sürter. evet.
Hafiften kanırtır.
şimdi senin öpmeye kıyamadığın ağıza adam taşakları beraber yediriyor.
o tutunca kalbinin pır pır ettiği zarif yumuşacık yaren eller enişte için çavuşu tokatlıyor.
o kokusu ile mest olup teline kıyamadığın saçları enişte elinin arasına dolayıp genç bir kısrak gibi doggy pozisyonunda boynunu kırarcasına inleterek kendine doğru çekiyor.

voroyo mo yüzüne ifadesi?
eski sevgilinin yeni hikayesi.
Çok da umurda olmayandır. Mutlu olsun.
ne kadar eski olduğuna bağlıdır ne kadar yaktığı yok yeni eski olmuşsa

(bkz: beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar)
Sonra şunu dinleyin:
ip attım ucu kaldı da tarakta gücü kaldı
Ben sevdim eller aldı da içimde acı kaldı

https://m.youtube.com/watch?v=SW3IyM1CLaI
üzülmedim ama tuhaf oldum .
Üzülmedim, çok da sikimde değil açıkçası.
Çocuğu bile var.
görsel
Evlendiği şahsa acımaktır.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar) gibi görünsede sizi mi bekleseydi dedirtir adama. bir zamanlar her şeyine her yerine dokunduğunuz kadının, başka bir erkeğe ait olması durumudur. o değilde bir ben değil o adam, onu çok iyi biliyorum. o da biliyordur bu durumu, ama ne yapsaydı, beni mi bekleyecekti ! o değilde zaten ben de evlendim, abartılacak bir durum değil. ama insan bir garip olmuyor değil. beni mi bekleyecekti!
yazmaktan vazgeçtim. böyle başta nefesin kesilir gibi hissediyorsun sonra geçiyor. yazmaktan vazgeçtim.
Herkesin kaldıramayacağı ağır bir durumdur.
Not: olum böyle başlklar açmayn lan gece gece paket bitirecem.
Kitapsız, benim doğum günümde evlendi.
Yetmedi çocuğuna benim adımı verdi.
Geçmedi mi?
elbette geçti....
Neler kaldırdı bu yürek?

Gün gelir onu da kaldırır elbet..
görsel
Eylülde evlendigini söyledi arkadaşım hatta davet bile etmiş sağolsun çok düşünceli.
Önümüzdeki on sene içinde başıma üç dört defa gelmesini bekledğim olay.