bugün

Yuzsuz gibi davetiye yollayanida vardir.
Bide ustune eski sevgili eski yakin arkadasla evleniyor ise bomba olur.
evlenmeden onun senle neler yaptığını hatırlamak ve eğlenmek...
olum şerefsiz bi insan değilim ama benle olmayacaksa neden mutluluğu beni mutlu edecekmiş ki lan. ha gözlerden uzak istediği kadar mutlu olabilir ona lafım yok yeter ki haberim olmasın. lütfen dürüst olalım.
Cokda onemli bir durum degildir. Zaten cok sevmis olsam benimle evleniyor olurdu. Allah mutlu etsin der gecerim....
nişanlılığından bir ay önce senden özür dilediyse açığa vurulamayan bir hayal kırıklığı olması muhtemeldir. yakın zamanda da evlendiyse muıtluluk dilemekten başka yapılacak bir şey yoktur.
Önce birkaç damla yas gözlerimden suzuldu. Inanmadım yıkıldım senin miydi bu düğün.. Günlerce bu şarkiyi dinlemeye sebep olsa gerek.
Düğünde gelinle yatım ya,la ben hissi.
bir de bunların düğününe gidip üstüne tüy diken versiyonları mevcuttur ki KAVAS'ın önde gidenini oluşturmaktadırlar.
5 yıl oldu evleneli hayatımın ilk ve tek aşkı. hatta eski adresime davetiye göndermiş ama ben o zaman evlenmiş ve taşınmıştım ulaşmadı davetiyesi. gazetede gördüm o sabah haberi spor camiasını buluşturan düğün diye yıkıldım kahvaltı sofrasında gözlerim doldu karşımda oturan karıma baktım sonra yine gazeteye ve içimden dedim ki adaletini sikeyim dünya.
(bkz: ulan hepiniz oradaydınız be)
biraz üzen durum.
bir eski sevgilinin kuzenle olan düğününde bulunmak değildir.
zahidem bu hafta oluyor gelin.*
evlendi. eski bile değildi. platonik yarim benim. o en farklı, o en uzak, o en masum.
gözlerin kaç kişinin özlerinde gezinir
sen kaç köşeli yıldızsın.*
ve dahi;
biz yangında koşuyu kaybeden atlarız.*
sonra
duydum evlendiğini
mutlu olduğunu söylemişsin
ve ben yokmuşum artık
fotoğraflarda. *
şimdi halimiz;
seni dağladılar değil mi kalbim
her yanın içi su dolu kabarcık
bulunmaz bu halden anlar bir ilim
akıl yırtık çuval sökük dağarcık. *
Ayrilma asamasinda her ne yasanmis olursa olsun ilk ogrenildigi anda ici hafif bir huzun kaplatan olay..
ailesinden istenilipte babasının izin vermediğini öğrenmekten dahada acıdır.
çok boktan bir duygu,zaten boğazınıza lokmalar dizilmiş gibi,yutkunmak isteyip de yutamamak gibi.
(bkz: işte öyle bir şey)
o gece uyuyamazsınız ağlayamazsınız donup kalırsınız tek hissettiğiniz titreyen elleriniz ve hızlı hızlı atan kalp atışlarınızdır bir süre aynı noktaya bakarsınız orda bir sürü şey gözünüzün önünden geçer nefes almakta zorlanırsınız gerçek anlamda zorlanırsınız beyniniz uyuşmaya başlar yıllarca kendi evliliğinizi hayal ettiğiniz adam başkasıyla evlenmiş hala içten içten bir umutla sevdiğin böylesi bi olayı aklına dahi getirmediğiniz adam artık bir yabancı olmuştur. Sabah uyandığınızda gece içmiş sızmış gibi burlursunuz kendinizi baş ağrısı ve beyin zonklaması. rüya olsun istersiniz işte o an gece yaşayamadığınız duyguları yaşar, gözlerinizden yaşlar yağmaya başlar ve tek bir şey çıkar ağzınızdan.. niye allahım niye?

Işte bir süre bunları yaşadıktan sonra dünya ahiret kardeş olsun dersiniz. Ne demişler el tutuyorsa elini tutma yasını haramdır.
Gecen yaz eski sevgililerime yasattigim durumdur.
üstünde durulup üzülüncek bir durum değildir anlaşamamışsındır ki ayrılmışsındır. herşeyin hayırlısıdır.
'' at artık imzanı, git bir an önce '' cümlesinin dudaktan dökülmesine sebep olan hadisedir.

(bkz: nikah masası)
(bkz: ümit besen)
(bkz: sarp)
belki cinsel sorunları vardır ve sevişmiyorlardır safhasına gelirsin.
devam et bebeğim.
Vay anasını vay durumudur.
Hiçbir şey hissettirmeyecek durumdur. Herkes gibi o da evlenebilir, mutlu olmaya hakkı vardır.
Eski oldugu icin cokda onemi yoktur. Mutluluklar dileriz kendisine...
(bkz: Bi sigara yakar mutluluklar dileriz).
(bkz: inceden koyar)