bugün

yaşanılası durum. ki, bir kere yaşadım bu durumu. işin garip tarafı ise şu; hep uyuz olduğum o adam ne şekermiş be. muhabbeti sağlam, tam bir delikanlı. bizim eski sevgili de ağzının tadını biliyormuş. baksanıza. bir o bir de ben.
hatta, bir ara cinsel tercihim mi değişiyor diye kendimi sorguladım. elektrik verdim bedenime. filistin askısına aldım. ciğerlerim çürüdü. yaKIN BiR TARiHTE BABAM VE TORUNUM DiYE GiZLi SiYASi PROPAGANDA YAPAN BiR FiLM ÇEKECEĞiM. sonra paranın a.mına korum galiba. koymasam da sürtürürüm.
taktiksel bir manevradan başka bir şey değildir.
biz ikimiz senle bir olur, bu sürtüğün her foyasını ortaya döker, rakip yarı alana da pas atarız abicim mantığındaki erkeklere has bir durumdur. aklı başında hiç bir adam bunu yapmaz, en azından midesi kaldırmaz.
yeni sevgiliyi de eski sevgili yapmak için bir kaç eski sevgilinin eski sevgili ittifakı yapmasıdır. bu sırada eski sevgili tayfası ortak noktalarını keşfedip çok iyi dost olabilir ve yeni sevgiliyi unutabilir. yeni sevgili ise eskiler defterine eklenir eklenmez "hani bana, hani bana?" der. bu iş sadece dizilerde olur sanıyorsanız yanılıyorsunuz. turkish dallas ooo yeee!
(bkz: yaşanmış öyküler)
(bkz: bruce willis)
(bkz: fight club)
mide bulandırıcıdır..
düşmanımın düşmanı dostumdur mantığıdır.
midesiz ,işkembeli sevgilidir.
not:yanındakinin önceden her tarafını mıncıklatığını, yatıp yuvarlandığını, dıııtt ettiğini bileceksin gidip kanka olacaksın. işkembesi geniş mahluktur.
çirkin durumdur.
ne işi olur insanın.
(bkz: eski sevgilinin sevgilisiyle sevgili olmak)
eski sevgilinin eski olup olmadığı belli olmayan, olamayan eski sevgilisinin haddinden fazla cesaret taşıması sonucu oluşan durum. özel numarayla annem babamdan daha sık konuşur olduk ya hadi bakalım.
(bkz: yaprak dökümü)
"kanka olacak başka kişiler bulamadınızmı?" sorusu yöneltilecek şahışlardır.