bugün

her insanda farklı, kimisi geçici, kimisi de kalıcı izlerdir. örneğin; bana soracak olursanız, kıçımdaki tekme izidir.
artık kimseye güvenemediğinizi, inanamadığınız ve sevemediğinizi farkettiğinizde anladığınız izdir.
ipi kilometrelerce uzanan boynumdaki tasma.
(bkz: faça)
apandisit ameliyetı olduğum zaman hastanede tanıştığım hanım bayanın bendeki şeysi.
Yolda tav$anın üzerinden geçen AS950'nin tav$anın vücudunda bıraktığı izle aynı izdir.
Kazım Koyuncu'nun Gelevera Deresi şarkısının birçok kişiye (bilhassa bana) hatırlattığıdır.
--spoiler--
koyverdun gittun beni allah'undan bulasun
kimse almasun seni yine bana kalasun
sevduğum senun aşkın ciğerlerumi dağlar
hiç mi duşunmedun sen sevduğun boyle ağlar

gelevera deresi iki dağun arasi
yuzunden silinmesun biçağumun yarasi
sevduğum senun aşkın ciğerlerumi dağlar
hiç mi duşunmedun sen sevduğun boyle ağlar
--spoiler--
kimseye güvenmediğiniz, içinizin her an acı ile kavrulduğu ve bunu engelleyemediğiniz, olanları kaldıramadığınız için panik atak olduğunuzda kafanıza düşen "ben naptım" kalasının izidir...
insan boynundaki, vakumlu öpücükten dolayı kan toplama olayıdır o; birkaç güne kadar geçer.
çıkmayan inatcı lekeler gibidir.içinize işlemiştir birkere.
kadehte bıraktığı ruj izidir. o da birkaç yıkanmada çıkar.
boyunda olan morarnış bir yer...
sol kolda diş izlerinden oluşmuş temsili bir saat.
iç çamaşırı...
genelde ruhsuz olduğumu düşündüğüm için bende olmayan birşeydir fakat bayanlarda bu iz kalıcı olabilir.
bi şarkı, dozu kaçan alkol, gardınızı düşürebileceğiniz bir arkadaşla bir araya gelmek.... unutulmadıysa hala, iz bırakmış demektir. her şeye rağmen hisedeilmek bile güzeldir. özlemek de. gelmesi daha güzeldir belki kimbilir.
karında bebek.
kızarmış ya da morarmış bir alt dudaktır.
en sevilen gömlekteki sigara yanığı şeysi.
pantolondaki ayakkabı izi.
yüzdeki beş parmak izi ama 5 dk sonra kızarıklık geçer * abartmak istiyorsak (bkz: masumiyet müzesi)
dört buçuk'uncu odacık..
aynadaki ruj izi, parmak izi, buğulu camdaki parmak izi, tırmık izi, kamçı izi*, monitordeki el izi, otobandaki teker izi, tuvalet kağıdının üzerindeki ıslak parmak izi ve daha bilimum 'izi' ler. sanırım bikini izi bunlara dahil olmaz olmaz. vücuttaki ütü izini söylemiyorum bile.
karda ayak izi gibidir. üstüne kar yağdığında tamamen kapanır.
uğruna harcanan onca zamanın üzerinizde yarattığı pişmanlık. o da bir iz ki.
güncel Önemli Başlıklar