bugün

eski sevgilinin gözünüzdeki değerinin biranda 10 binle çarpılmasına neden olacaktır.Ulan biz ne kaçırmışız diye hayıflanmalar, kafayı duvara vurmalar yerini bir müddet sonra kabullenme ve durumdan çıkar sağlamaya bırakacaktır.

- O brad pitt'in çıktığı kız varya hani, cimecikli naciye, ha onla ben tam 2 sene 8 ay çıktık.Sonra bir gün artık istemediğimi anladım, bıraktım.
eski sevgilinin şizofren olduğunu öğrenmektir.
eski sevgilin angelina jolie olması durumudur.
kesinlikle beni delirtecek olan şeydir. benden sonrası tufan diye atıp tuttuğum tüm zamanları yutarım, allah belamı versin der ağlarım herhalde...

ne demek ya brad pitt? ben onca zaman gay bi adamla mı birlikteydim ya? ühühühühhü
(bkz: brad pitt hayranlığı delikanlıyı bozmaz)
bu olaydan sonra, asıl aynaya bakıp sorulması gerek soru da şudur:

"ulan uğruna angelina jolie 'yi bıraktıracak kadar fena bir kızı ben nasıl kaybettim?"
durum aninda angelina jolie'ye gammazlanmalidir.
(bkz: seviyesiz brad)
''benden sonra anca o tatmine derdi zaten bu kızı'' şeklinde hayıflanmalar anlamsızdır.
"vayy bee zamanında ne hatun ile çıkmışım ki şimdi brad pitt ile takılıyor" repliğinin doğmasına sebebiyet verecek olaydır.

ayrıca keske angelina jolie ile çıksaydımda ayrıldıktan sonra brad pitt ile sevgili olsaydı. *
insanı dumur edecek durumlardandır. trajikomiktir. düşünsenize siz terketmişsiniz, kız gitmiş dünyanın en yakışıklı adamıyla takılıyor. olacak iş değil. yani bir erkeğin tüm egosunu ayaklar altına alacak durumlardan biri bu olsa gerek. artık berbat esprilerle muhatap olursunuz. sizi yolda parmakla gösterirler. "işte bu o salak" filan diye.
değişik bakıcak olursak çokta koymayacak olan durumdur.

demekki brad pitt de en az benim kadar yakışlı.
(bkz: umit ozat in yerine roberto carlos u almak)
bir erkeğin, "benim neyim eksikti yani?" diyemeyecek duruma gelmesidir. eksikleri saymak zor olacak.
bir bayan için gerçekten şok edici bir durumdur. dünya için de bir şoktur ayrıca. lan brad pitt gay mi?

not: sürekli brad pitt başlıkları gözüme çarpıyor nedense. rahat bırakın adamı.
- hasan?
+ öhömmm.
+ abi bir şey diyeceğim ama sakin ol.
- ha noldu de bana çabuk, desene oğlum, söylesene ne oldu yoksa eski sevgilim brad pitt'le mi çıkıyor?
+ oha be abi hiç heves bırakmıyorsun adam da.
bradd pitten neyinin eksik olduğunu sorgulamaya başladığı andır.
adamı bir hüzün alır ki sorma gitsin:
-Ulan herif bok gibi zengin,
-Ünlü de,
-Yakışıklı da piç,
-Lan olm fight club falan anlamam sikerim lan bu herifi!
-Kalkın lan Los Angeles'a gidiyoruz, nerede benim döner bıçağım?
+Olm bi sakin ol lan, şaka yaptık ne kaptırdın lan kendini!
-Yok hacı dönüşü yok, öldürecem ben bu brad'i...
alkışlarım böyle bir durumda arkadaş. kurcağım cümleler arka arkaya şöyle olur:

-hey be ne kızla çıkmışım şimdi brad'le birlikte.

bu cümleden sonra kıskançlık cümlelerim gelir peşi sıra.

- oh oh işte bana benzeyen dengim birini bulmuş.
- hayır da brad ona göre biraz yaşlı değil mi?
- o brad'le çıkabiliyorsa bende angelina'yla çıkarım ki nolcak?
gidip eski sevgiliyi tebrik etmeyi gerektiren durumdur. helal brad pitt i nereden buldun da ayarladın kız? diye sorulması gerekir.
eğer bu bir türk erkeğiyse "benden ayrıldığına nasıl pişman, baksana nasıl çirkin adamlarla beraber" deme ihtimali %97,253684 gibi birşeydir.
kişinin eski sevgilisinin ortalamanın üstünde bir kız olduğunu ve geçmişte de olsa öyle bir kızın sevgilisi olabildiği için kendisinin de ortalamanın üstünde bir erkek olduğunu düşünmesine neden olur. (bkz: ortalama nedir)
güncel Önemli Başlıklar