1. ?.
    eski sevgilinin gözünüzdeki değerinin biranda 10 binle çarpılmasına neden olacaktır.Ulan biz ne kaçırmışız diye hayıflanmalar, kafayı duvara vurmalar yerini bir müddet sonra kabullenme ve durumdan çıkar sağlamaya bırakacaktır.

- O brad pitt'in çıktığı kız varya hani, cimecikli naciye, ha onla ben tam 2 sene 8 ay çıktık.Sonra bir gün artık istemediğimi anladım, bıraktım.
    3 -1 ... abi bana yerversene
  2. ?.
    eski sevgilinin şizofren olduğunu öğrenmektir.
    2 ... kronik kuzu
  3. ?.
    eski sevgilin angelina jolie olması durumudur.
    9 ... felis is back bitch
  4. ?.
    kesinlikle beni delirtecek olan şeydir. benden sonrası tufan diye atıp tuttuğum tüm zamanları yutarım, allah belamı versin der ağlarım herhalde...

ne demek ya brad pitt? ben onca zaman gay bi adamla mı birlikteydim ya? ühühühühhü
    3 ... crysania
  5. ?.
    (bkz: brad pitt hayranlığı delikanlıyı bozmaz)
    ... devilscry
  6. ?.
    bu olaydan sonra, asıl aynaya bakıp sorulması gerek soru da şudur:

"ulan uğruna angelina jolie 'yi bıraktıracak kadar fena bir kızı ben nasıl kaybettim?"
    ... tipik trakya cocugu
  7. ?.
    durum aninda angelina jolie'ye gammazlanmalidir.
    ... atgmuls
  8. 1.
    (bkz: seviyesiz brad)
    1 ... cappucino
  9. 2.
    ''benden sonra anca o tatmine derdi zaten bu kızı'' şeklinde hayıflanmalar anlamsızdır.
    1 ... reanarchy
  10. 3.
    "vayy bee zamanında ne hatun ile çıkmışım ki şimdi brad pitt ile takılıyor" repliğinin doğmasına sebebiyet verecek olaydır.

ayrıca keske angelina jolie ile çıksaydımda ayrıldıktan sonra brad pitt ile sevgili olsaydı. *
    1 ... i belong to che