bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ucuz intikamlar peşine düşmenin sebeplerindendir.
    4 -1 ... alone with everybody
  2. 2.
    az koyan bir durumdur.
    2 -2 ... zayi
  3. 3.
    durumdan duruma değişir.
    eğer eski sevgilinizle aynı semtte -istanbul'da bir yerde- oturuyorsanız ve eski sevgilinizin sizden ayrılma sebebi "yol sorunu var görüşmek zor oluyor" iseyse ve sevgiliniz sizden sonra konya'da yaşayan biriyle çıkıyorsa ve siz bunu öğreniyorsanız; sanırım benim gibi yaparsınız. (bkz: küfretmek)
    10 ... yumusak falan degil bu g
  4. 4.
    tekmeyi basan sizseniz, sorun yaratmayan hadise. sıkı bir tekme sonucu elbet bir yere çakılacağı bellidir zaten. bir duvara çarpar, geri gelir, tekrar çarpar, yalpalar ve durur. hele o duvar; bakımsız, dökük, boyasız bir duvarsa, bir damla üzülmezsiniz, tam tersine, zevkten dört köşe olursunuz. sevinin sevinin. o kişi; tırnağınız olmak ya da olmamak. işte bütün mesele bu.
    2 ... sandalye
  5. 5.
    içten içe, adama koyan durumdur.

bir ilişkiye başlarsınız, hiç bitmemecesine, sonrasında biter. sizin dışınızda, herkes doğal karşılar. "peki" dersiniz.

sonra, ilişkinin bittiğini kabullenme süreci başlar. önceleri ayrıldığınıza inanamazken, sonradan ufak tefek adımlarla o malum kişiyi hayatınızdan silmeye başlarsınız.

önce msn'den sonra facebook'dan sonra telefon rehberinden silersiniz. *

bir süre işler yoluna girer gibi olur. "aşıyorum" dersiniz kendinize.

sonra birisi gelir "seninikisi manita yaptı" der.

işte o an anlarsınız ki, o sizi terkettiğinden beridir. onu aşma konusunda bir arpa boyu yol gidememişsinizdir.

sonra gelsin dalgın, uykusuz saatler, titremeler.

ne güzel demiş şair.

eski sevgili yaredir sinede.

işin en acıklı kısmı soranlara "bana ne oğlum benden geçti artık" demektir. adet böyledir vesselam.
    14 ... cok kastim 29 karakter rumuza
  6. 6.
    düşündüm de birden cız bile etmedi içim.banane durumu resmen.bitmiş gitmiş niye boş yere takayım ki..
    1 ... balmsd
  7. 7.
    eski sevgilinizi hala seviyorsanız sizi gecelerce uykusuz bırakacak, hiç tanımadığınız o kişiye nedensiz öfke duymanıza sebep olabilecek bir olgudur. acıdır, eğer seviyorsanız kabullenmesi güçtür. sevmiyorsanız .iktirip geçersiniz zaten.
    1 ... hypnogaja
  8. 8.
    duruma göre değişik tepkilere neden olabilecek hadise. acısı yeni birini bulana kadar sürer, yeni biri ile bi ilişkiye başlayınca s.ktir et durumudur.
    1 ... zapllp
  9. 9.
    karşılıklı yapıldıysa ve arada hala sevgi varsa *, çok daha fazla üzen durumdur. ilk gerçekleştiren taraf daha fazla üzülür kendini suçlu hisseder hatta belki pişmandır ama yapılacak bir şey yoktur.
    1 ... statik smiley
  10. 10.
    o değil de, bunun bir de "görmeli" modeli vardır ki akıllara zarar.*
    ... haziran