1. 1.
  Şu an içinde bulunduğum durum ,tabii opsiyonel olaraktan başarısızken yanında olup itin *ötüne sokup çıkarmak daha da bir zevk verir.Hatta abartayım şu karda kışta sokakta kalsın it olsun off yeme de yanında yat.*
  1 -2 ... ratata
 2. 2.
  (bkz: eski sevgilinin senden önce evlenmesi)
  ... zaknafien
 3. 3.
  çok normal.dünyanın en mutlu insanı olsun diyende problem vardır zannımca.
  ... firest0rmph0enix
 4. 4.
  (bkz: inşallah hep erken boşalırsın)
  1 ... aksak tirtil
 5. 5.
  (bkz: mutsuzluğun mutluluğum)
  ... martilarisevenadam
 6. 6.
  (bkz: kuyruk acısı)
  ... perona
 7. 7.
  ayrılma isteğinin hangi taraftan geldiğine bağlı olarak değişebilecek düşüncedir. eğer sevgili hala sevdiği halde terkedildiyse mütemadiyen iyiliği istenir ve "ne göt adamım ben baksana, zaten daha iyisine layık benden" gibi düşünülerek vicdan azabından kurtulmaya çalışılır. sorun sevgili kaynaklıysa,başarısızlığını isteyip verdiği bütün kararların yanlış olduğunu, herşeyi kendisinin mahvettiğini ve bir daha daha iyisini bulamayacağını anlayıp üzülmesi, başını taşlara vurması, hatasını anlayıp kapıda gözyaşları içinde köpekler gibi inleyerek geri dönmek için yalvarması ve aslında kendisine değer verildiği için ne kadar şanslı olduğunu fakat bunun değerini bilemeyecek kadar aptal ve nankör olduğunu dizlerinize kapanmış bir şekilde kabullenmesi istenir. genellikle sadece istek olarak kalacak olsa bile bazı durumlarda gerçekleşebilir fakat sonuçta kişi aptal ve nankör birini istemediğini anlar ve sadece egosunu tatmin etmiş olmakla kalır. eğer ki anlamaz ise farkında olmadan "sen istediğini yap, iki gün trip atar ama sensiz yapamam yine, çaktırmasam da köpeğin olmuşum" mesajı verilmiş olur ve sevgilinin bilinçaltına yerleşen bu mesaj en zayıf anında göt gibi ortada bırakılmasına sebep olur. yaşanan güzel günlerin geçmişte kaldığı kabullenilmeli, kişilerin artık daha farklı istek ve düşüncelere sahip insanlar olduğu anlaşılmalıdır. aksi takdirde zaten sorun çıkarmaz,eski güzel günler devam ederdi.eski sevgilinin aynı gözlere sahip olması aynı kişi olduğu anlamına gelmez, o artık sizin melek sevgilinizin içine girmiş bir şeytandır ve eski sevgiliyi huzura kavuşturmak için kötülük yokedilip,geldiği yere geri gönderilmelidir!
  (bkz: eski sevgilinin ölmesini istemek)
  (bkz: eski sevgili can çekişirken kahkahalarla gülüp,acıyla kıvranan bedenini tekmelemek)
  3 ... tenpura
 8. 8.
  (bkz: kompleks)
  ... miksaj
 9. 9.
  gerçekten sevmeyen bünye reaksiyonları.
  1 -1 ... handushka
 10. 10.
  -eski sevgili değil de eski arkadaş olduklarının göstergesi olabilecek bir istekdir.
  -zaten sevgilinin eskisi olmaz ve eğer olmuş ise ''eski sevgili zannedilen kişinin başarısız olmasını istemek'' diye bir başlık açılması daha doğru olur. sevgili, sevgi ve aşk gibi çok manalı (kutsal da denebilir) kavramların gençliğin elinde oyuncak olarak kullanılması hiç hoş bir durum değildir.
  1 -1 ... xsentos