bugün

arkadasinla karsilastiginda evlilik nasil gidiyor, yenge nasil gibi gibi sorulari soramayacagin.sadece arkadasinla ilgili sorular sorarak muhabbet edecegin durumdur.
(bkz: bi siktir git eski sevgili)
(bkz: düş yakamızdan aq) *
çok samimi olmadan hayatın sürdürülme halidir. adı üstünde eskidir. eskimiştir. seni kaybetmiştir. kıymetini bilememiştir deyip teselli olmak lazım.
erkekler için altın takma derdini,
bağyanlar için ne giyeceğim derdini,

yüzde elli azaltan pratik çözüm. her kula nasip olmaz.
sevgiliyle olan duygusal bag ve arkadasiniz arasindaki samimiyet derecesi vereceginiz tepkiyle dogru orantilidir. eski sevgiliyi arkadasinizla tanistiran eger sizseniz pismanlik ve nefret ikiye katlanir.
-abi sana bi müjdem var. evleniyorum!
+rıaaaa kiminle lan? tebrik ederim bu arada gel öpeyim bi
-pervinle abi, hani vardı ya işyerinden.
+ha bizim pervin, benim eski sevgili
-evet abi o gücenmedin dimi
+yok lan ne gücenecem, şahidiniz bile olurum sizin. lan olum sen ne malın gözüsün lan, o pervinde bi g.t var ki libidoyu tavana vurduruyo şerefsizim. haa bi de çok iyi oral yapar, iyi çeker, turnayı gözünden vurdun yine şerefsiz seniii
-abi ne diyon yaw, o benim masum prensesimdi
+bırak lan prensesi, yalnız dikkat et bademciğinde halka var, kaptırırsan çıkarması zor oluyo. hatta biz bi kere doktora kadar gittik.
-abi sus elimden bi kaza çıkacak.!!!
+ 6 ay sonra da bi bebeğin olacak, muhtemelen bana benzicek, bakar bakar beni hatırlarsın lan, hatta adını da haydar koyun tam olsun.
-yeter laaannnn, ikinizi de vurmaz mıyım allahsızlaaaarrr!!!* * *
(bkz: iki başlıktan birinin eski sevgili olması)
sevgili uuserler eski sevgilinin arkadaşla beraber olma durumu olağan bir hadisedir. abartmaya gerek yoktur.
eskiden ben de yok abi kesinlikle olmaz falan diyordum ama ögrendim ki büyük konuşmamak gerekir. gönüldür nihayetinde...
eski eskide kalmış hazmedilemeyen ne hala anlaşılamamıştır.
hayırlı olsun denecek vakadır, zira elden bisey gelmez o saatten sonra..
(bkz: nikahına beni çağır sevgilim)
(bkz: arkadasimin askisin)
(bkz: eski arkadaş)
(bkz: nedir bu sözlüğün eski sevgililerden çektiği)
üçlü takınıldığında ve kafalar güzel olduğunda, grup yapma ihtimalini doğuran hadise. *
dün geceden beri bu eski sevgili başlıkları bitmedi mi yaa diye serzenişte bulunduğum başlık.
her ikisinede evlendikleri gün kibar ve soğuk bir ifadeyle mutluluklar dilenip birdaha görüşülmemesi tavsiye edilen durumdur.
arkadaşı defterden silmeye yetecek kadar kötü bir durumdur. ama fazla siklemeyip yeni sevgiliyle ilgilenilmelidir ki oda bigün bir arkadaşla evlenmesin.
Arkadaşını her gördüğünde sana Onu , dolayısıyla eski günleri hatırlatan ve senin kötü olmanı sağlayan durumdur. Zor bir durumdur ancak oladabilir.
arkadaşın eski sevgilisiyle evlenerek acının bir nebze azaltılacağı olay.
deliganlı arkadaşın arakadaşını yüz üstü bırakıp giden kişiyi sırf siz mutlu olun die zukmesidir.esaslı arkadaştır millet ancak zükerim böyle sevgiliyi der ama o yapar.maksat intikam.
eski sevgili serisinin en can alıcı bölümüdür. ayşegül okuldadır, pıtırcık ormandadır, nuri alço eczanededir, eski sevgili de arkadaşın koynundadır. *
eski sevgilinin olayın bokunu çıkarmasından başka bir şey değildir.
eski sevgilinin hayat boyu peşini bırakmama durumudur,uzaklarda ebaşka biriyle evlenmesi varken neden yakında bir arkadaşla evlenmiştir,bu durum hayat boyu kafa karıştıracaktır.
'sen ona hala arkadaş mı diyorsun' sorusunu sormamıza neden olacaktır...

- hayırdır altan neyin var?
- esra ahmetle evlenmiş.
- ahmet kim?
- benim yakın bi arkadaşım.
- sen ona hala arkadaş mı diyorsun?
- ne diyeyim?
- senin mına koyim.
- yok ben öyle bişey diyemem ona.
- sana diyorum ben sana! altan.
güncel Önemli Başlıklar