1. 1.
  eski kız arkadaşınınız ayrıldıktan sonra, surekli arayıp telefonu açtığınızda yasadıgınız herseyden bıseyler cıkartarak sanki siz sucluymusunuz gıbı her defasında size bok atarak biseylerin acısını cıkarmaya calışması.
  1 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 2. 2.
  bi de uzun zaman çıkıp da ayrıldıktan sonra bok atmaya çalışanlar var..yok zaten işte kaşardı yok şöyleydi böyleydi. nankör tiplerdir. beslenmiş karganın göz oyması durumudur. eski sevgiliyi tanımanın ve iyi ki bırakmışım demenin bir yoludur.
  ... ephedra
 3. 3.
  karakteri hakkındaki olumsuz düşüncelerinizin üst noktaya vuracağı davranıştır. 2 senenizi vermişsinizdir, ayrılmışsınızdır ama yaşadığınız hoş şeylerin hatrına karşı tarafı rencide etmemek için ortak çevrenize "ayrıldım" değil, "ayrıldık" diyorsunuzdur. orada, burada atıp tuttuğu yetmezmiş gibi, orada buradaki kişilerin gazına ve iftiralarına gelip "sen benleyken sunları sunları nasıl yaparsın" gibi hesap sorma tadında bok atar. uzak durulasıdır. "aynaya bakarsan neden ayrıldığımızı anlarsın" cümlenizle irkilir sonra "ne yani çirkin miyim?" der. hem karaktersizsin, hem de beyin fakiri ne yapayım?
  3 ... paleface
 4. 4.
  "biz birlikteyken aklın neredeydi" şeklinde cevaplanabilecek bir vakadır.
  ... derinsu
 5. 5.
  ayrılığı kendine yedirememiş sevgilinin sergileyeceği bir davranıştır.
  3 ... morbid