1. 41.
    Her zaman heyecanlandırır.
    1 ... hot male
  2. 42.
    rüyamda seni gördüm, iyi misin? ile başlayan mesaj olur genelde.
    Yemeyiz cicim.
    1 ... kahvem olmadan asla
  3. 43.
    Soğuk yapılması gereken extir. Bittiyse bitti yavrum daha ne yazıyorsun s.git işte allah allah. Akıllı adam aynı hatayı 2 kere yapmaz o yüzden ok kib by.
    T: boş yapıyordur.
    ... furkancalavera
  4. 44.
    10 ay sonra yazanı görülmüştür. Yazık...
    1 ... saint andre
  5. 45.
    “bana beddua mı ettin ? senden ayrıldıktan sonra hiç bi işim düzgün gitmiyor.” şeklinde olan mesajdır. etme bulma dünyası olduğunun farkında değildir.
    4 ... suzuya
  6. 46.
    2 sene sonra yazanı gördü bu gözler.
    3 ... vantablack
  7. 47.
    5 ay olmasa da 2 ay sonra yazdı ve her defasında görüşmek istedi ilk başlarda sevgilim olduğunu söyleyerek uzaklaştırmaya çalıştım ki sevgilim olmadı, sonra profilinde tarih görünce onun sevgilisi olduğunu düşündüm ama bana arabayı aldığım tarih dedi. Rahat 1 ay düzenli olarak mesaj attı buluşmak istedi. Hep son kez dedi. En sonunda kabul ettim madem son kez kurtulurum en azından diye. Kulağa gaddarca gelebilir ama değil. Bunca yıl çabalayıp bir adım ilerleyemeyince insan kendini bu girdaptan kurtarmak istiyor.

Dün buluştuk. Hayatımın şokunu yaşattı bana evleniyormuş. Bunca yılın hatrına görüşmek isteyen adam beni evleneceğini söylemek için çağırmış.
    Ben zaten bir gün evleneceği haberi gelirse dik durabileyim diye uzak duruyordum ondan belki o zamana kadar alışırım diye.. Hiç beklemediğim bir anda söyledi evleneceğini. Bir insanın canı en fazla nasıl yakılır onu gösterdi dün bana.
    Gittiğimde ilk olarak sımsıkı sarılıp sen benim 8 yılımsın dedi. Bi insan bi insana bunu neden yapar ki?
    Toparlayacağım kalkacağım ayağa. Evet dünden beri ağlıyorum, muhtemelen bir süre daha ağlayacağım ama bitecek. Eskisinden daha sağlam kalkacağım ayağa bunu en çok kendime borçluyum çünkü.
    7 ... internest
  8. 48.
    6 yıl geçti benimkinden cevap yok.

başına bir şey gelmiş olmasın!
    3 ... once upon a time in cizre
  9. 49.
    cevap yazmayın. hayatınızda ille de sülük olsun istiyorsanız sülüklügöle gidin.
    1 ... bruno fernando cortaza
  10. 50.
    genelde öle oluyor... ya egolarını tatmin edecek birini tam anlamıyla bulamamıştır.. ya da pişman olmuştur
    ... kubalijade1903