1. 1.
  insanı şaşırtan durumdur 5 ay sonra mesaj atması. Akla bir sürü soru getirir neden attı acaba, amacı ne ? Diye sorar insan.
  1 -2 ... asikadin
 2. 2.
  Cevap verilmemesi gerekilir.
  5 -2 ... elagozlum061
 3. 3.
  (bkz: pompa) özlemiştir.
  4 -2 ... orlando balon
 4. 4.
  giyecek bi şey bulamayan birinin eski kiyafetlerini ay dur bi daha deniyim şunu demesidir.
  1 ... ilkems
 5. 5.
  2 yıl sonra mesaj atanını görünce yanında hafif kalandır.
  ... revolutionismyname
 6. 6.
  9 ay sonra mesaj atanı görünce yanında hafif kalandır.
  ... berk1905
 7. 7.
  10 ay sonra mesaj atanı görünce yanında hafif kalandır.
  1 ... kazim bisey mi lazim
 8. 8.
  kahrola kahrola direk siktir git uzak dur yazarım zira benim ki atarsa beş ay değil bir seneden fazla olmuş olucak. hala çok seviyorum acı çekiyorum ama onur ve şerefim için siktir git demek zorundayım...
  4 -3 ... sleepless man
 9. 9.
  ağır yalnızdır yoksa kimse böyle saçma şeyler yapmaz.
  (bkz: yalnızlığın zararları)
  1 -1 ... darlingneverletmego
 10. 10.
  ben yaklaşık 3 ay sonra dayanamayıp aramıştım. telefonda da tam hatırlamıyorum ama işte doktora gidiyorum o da meseleyi senle çözmeden iyileşemeyeceğimi söyledi filan demiştim. yani beyaz yalan gibi bişey. aslnda kötüydüm ama doktora falan gitmemiştim. nese buluştuk o akşam, öle konuştuk, sonra en son hesabı isteyelim demiştim. tam kalkacaktık, sana bi sarılayım gibi bişey dedi. sonra sarıldık kalktık masadan. biraz yürüdük şurdan ayrılırız die düşündüm. slak gibi kendimi hırpaladım dedm. al yüzüne bişey diyemiosun, küfredemiosun dedim kendi kendime. tam o sırada bişey oldu, elimi tuttu. bende hala seviyordum barıştık. ama sonra işler rayına oturmadı ve daha fazla acı çektim ikinci ayrılıkta. o yüzden böyle şeyler yapmamak lazım. ama insan kalbine söz geçiremiyor. o akşam o da bana seni görürsem dayanamam diye buluşmak istemedim. annemde sakın onunla yüzyüze gelme gibi bişey dedi dedi. aslında o benm sevdiğimken, o değerliyken bunları asla anlatmazdım. bu sır gibi benle giderdi. ona değer verdiimden ona dair şeyleri iyi ya da kötü hiç kimseyle paylaşmazdım. ama bugün o da bilsin ya da hissetsin istiyorum ki,o da sıradanlaştı, değersizleşti, bunu yapan benim yapmak isteyen benim, onu bu satırlarla herkesleştirdim. herkesle paylaştım. insan sevdiğini paylaşır mı?, istiyorum ki ona dair hiçbir anın özelliği, güzelliği ve onun kişi olarak değeri hiç kalmasın. yıllar önce yaşattığını ona yaşatarak alıyorum ben bugün intikamımı. evet bugün sen sözlük köşelerinde dandirik bi başlık altında paylaşılan sıradan birisin benim için.
  7 -1 ... waytofall