1. 1.
    Muhtemelen sizin hayatınızdayken tanışmış ve işleri ilerletmiştir. Yerim.
    1 -1 ... meme ucu delisi
  2. 2.
    belki de sizden ayrıldığını görüp bu 3 gün içinde birileri yürümüştür eski sevgilinize... sevgiliniz de ben yeni ilişkiden çıktım seni yarabandı yapmak doğru olmaz falan diyememiştir. bu ihtimal de var; ama %80 sizi aldatmıştır ilişkiniz esnasında.
    2 ... zera
  3. 3.
    Adı üstünde "eski" ne demeye hala takip ediyorsunuz...3 güne değil 3 saate bile sevgili yapabilir...hayat!
    ... keshberfo
  4. 4.
    kısmetten ötesi yalandır.
    1 ... monk of monkmountain
  5. 5.
    Normal...
    ... ben kelebek
  6. 6.
    yemişsin sen boynuzu haberin yok.
    1 ... e f e e
  7. 7.
    doğru insanla sevgili olduğunuzun göstergesi. sizin gibi ezik değilmiş hayatına devam edebiliyormuş. kendinizi sorgulayın amına kodumun ezikleri, madem iyiydiniz niye ayrıldınız diye sorarlar adama.
    -3 ... seni ozledim
  8. 8.
    Bir eski sevgilinin nişan fotoğrafının altında kuzeninin mutluluklar dilediği bir mesaj kadar acıtmaz emin olun.

Kuzenin lan kuzenin! Hep beni kıskandığını düşündürecek şeyler yaptığında hep ben yanlış anladığımı düşünürdüm, alttan alırdım ama bu kadar omurgasız, bu kadar geniş mesaneli olmasını hiç beklemezdim..
    2 -1 ... veritas omnia vincit
  9. 9.
    Kızlar genelde yedek yapmadan ayrılmaz. Üç değildir üç olsa duramazsın. Evet.
    1 ... oytunkaran
  10. 10.
    Kötü düşünmemek lazım. Bir günde tanışmış bir gün flört etmiş üçüncüsünde de sevgili bulmuştur.
    4 ... loveneverdies