bugün

Aynı şirketin çatısı altındaysanız normal bir durumdur. Hala maille haberleşen cool kardeşlere saygılar.
Bi psikolog randevusu hediye etmek gerekir. Ama yine de bi 9 yıl sonra takip atan eski sevgili değildir.
sürekli kullandığım bir şeydir mail atma işlemi bence gayet akıllıca, sohbet etme gibi bir derdin de yoktur, hemdi görüldü gibi saçma salak dertleri de yoktur. güvenilirdir.
"biliyorum sevgilin var ama ben yine de eski günleri yeniden yaşamak istiyorum.." şeklinde bir ifade ile sizi dumura uğratabilir. kendi gibi godoş zannediyorsa demek ki.
tek amacı kendini hatırlatıp "merhaba hayatının içine uzun süre önce sıçmıştım bunu hatırlatmak istedim ama bunu iyi şeyler yazarak hatırlatmak istiyorum."
falan gibi bir alt metin oluşturup atmıştır.

okunmaması gerekir ama meraktan okunur.*
kendine dikkat et ya da kendine iyi bak'la biter şekil üç (#18904374) A'da görüldüğü üzere. Sana ne lan diye cevap verilesi mektuptur sana ne etmiyorum ne olacak yani?!
2 yıl sonra mail atmasına şaşırmadığım, mail atmasına şaşırdığım durum. msnden de titretmiş mi bari?
işi düşmüştür efendim.
Muhtemelen diger reklam mailleri arasinda kaybolacak belki de görünmeyip okunmayacaktir. * *
kim bilir neyin peşindedir...