1. 1.
  Hala seviyorsan eski günler gelir aklına için acır. Düşman başına. Zordur yaşayan bilir.
  1 ... kahinsilka
 2. 2.
  artık sevilmese bile eski yaşanmışlıkların hatrına insanda üzüntü duyguları uyandırır.
  4 ... modernproudhon
 3. 3.
  onun adına mutlu olmaktır. yolu açık olsun.
  2 -2 ... turk intikam tugayi
 4. 4.
  eski sevgili bir kenera çekilir ve bu orospu çocuğunu çok aradın mı diye sordurtur sonra ateşli bir sevişme sonra ateşli bir sikişme ve aşk yeniden alevlenir küllerinden doğar kız yeni sevgilisini siktir eder ve eski sevgilisiyle mutlu mesut yaşamaya devam eder vesselam. kolay gelsin.
  1 -5 ... vatanseverbozkurt
 5. 5.
  kör olmadığı için üzülür insan.
  ... sqilaci
 6. 6.
  Sevindirir. Biraz da onun başını ağrıtsın.
  ... kursuna kafa atan mazosist
 7. 7.
  Başıma geldi berbat bir haline büründükten sonra bara gittim ( elbette çözüm değil icmek ), kafa biraz güzelleşince bir ton yazdığım mesajı gönderdikten sonra fotoğrafa baktım ve tiplere bak mk dedim. Ayık kafa ile de bunlar için mi kendimi heba ediyorum diye sorguladım ve soğudum bütün herşeyden. Ne bok yerse yesin kimi severse sevsin mk yeter ki benden uzak dursun kan emer gibi sevgimi emen anasını hiç sevmediğim oooo kız.
  Vay mk nerelere geldik böyle neyse işte görmek daha iyidir durumları kabullenmeyi, uğraşmamayı ve yeni bir yol çizmeyi öğretir insana.
  1 ... fight come back
 8. 8.
  canımı hiç acıtmayan durumdur.
  2 ... nenesinin ofke varisi
 9. 9.
  alışıyorsun.Doğru insanı bulmak için ne kadar çok çabalıyorsan bu durumu yaşama ihtimalin o kadar çok artar . eski sevgilim ve önce önceki eski sevgilimle 2 farklı günde pes oynarken karşılaştım.2 side yeni sevgilileri ile pes oynamaya gelmişmiş..
  Hafiften dokunuyor ama sonuçta ESKi.
  2 ... martin lover
 10. 10.
  içimiz sikişse bile gülüp geçilmesi gereken olaydır. öyle asi tavırlarla anca götünü kaldırırsanız ki eğer bu ayrılık halen seviyorda bazı nedenlerden ayrılık olmamışsa. gerçi öyleyse de seviyorsa başkasıyla çıkmamalı neyse siz gülüp geçin.
  1 ... boyleseyleribeceremem