bugün

eski sevgilinin yeni sevgilisine bırakılan nottur.

not: Bakıyorum da zevklerimiz aynı gel alışverişe çıkalım bana yeni birşeyler alırız sana eskilerimi veririm.
ben ilk değildim, sen de son olmayacaksın.
iyi olsaydı ben bırakmazdım yarram.

not: aldattı la bide.
boş kaleye giden top olsan gol olmazsın.
ona iyi bak.
Bir ben degilsin ama idare ediyorsun.
twitterda sabahtan beri dönen muhabbet. 1 mayıs boyunca.
kızılsın ve benden bir adım öndesin. yanlış. değilsin. sen benden önce de olan sadece yine benim yokluğumda onu kızıl saçlarınla tatmin eden bir sayaçsın. ben şimdi yine yokum, sen varsın. seninle biraz sevişmesi gerekiyor o kadar. of ne ne saçmalıyorum... bak ne diyorum al o senin olsun. vallahi ben sıkıldım. ben senden beter sen benden. ya da dur o benim senin olamaz. hayır kızıl domuz, bu kavga bitmeyecek. belki rast gelirsin bu yazıyı okursun şunu bilmelisin. seni seviyor olabilir.
bir gün herkes sevdiğine kavuşacak diye çok korkuyorum...

düşünsene;

o bana, ben sana, sen ona, o başkasına, kim kime dumduma...
# iyi biri olsa ben bırakmazdım.
# eski sevgilimin yeni sevgilisine not: otur sıfır.
# bırakma sonra bana dönüyor.
sevgili mavi göz;
mavi göz dedim çünkü başka göze gelen bir özelliğin yok. o da seni bu yüzden beğendi zamanında. yaklaşık 1,5 yıl önce bu adam seni hayatına sokmadan önce beni unutup unutamadığını test etmek istedi. seninle cilveleşme zamanlarında bana tekrar döndü. aynı anda ikimizleydi , ha ben senden 4 yıl önce kadar vardım o ayrı. neyse beni unutmuş işte. sonra seninle oldu. sana da asıl notum şu; kız helal olsun valla sana. o sözde çapkını iyi dingizledin. karıdan kızdan kopamazdı o. ne yaptın bacım ki ben zamanında yapamadım. olay mavi göz mü? bileydim bir çift lens takardım.
sakın serbest bırakma, bana dönüyor sonra.
-ben kıymetini bilemedim, bari sen bil.
hayırlı olsun.hepimiz için.
ben onun ağzına verdim. öpüyorsan diye söylüyorum.
seninle sevisirken beni dusunuyo. cunku benımle hıc sevısemedı.
canını seviyorsan arkana bakmadan uzaklaş.*
senin hayal edip osbir çektiğin şeylerden bıktığım için bıraktım o kızı.

hakkaten yüzüne bağırarak tükürükler saçarak söylemek istiyorum bunu o pezevenge. öyle olduğu için değil, ağrına gitsin diye.
kötü twitter konusu.
allah sabırlar versin.
itiraf ediyorum; benden daha güzelsin.**
ben bilemedim, sen bari kıymetini bil.
benim meleğimi, göz bebeğimi elimden aldın. beni seninle olmak için terk etti ve sen bunu bile bile onunlasın. sen, benim onun için yapabileceklerimin çeyreğini bile yapamazsın. bak, ben sırf o üzülmesin diye seni dövmüyorum, ağzını kırmıyorum, bi tarafını kopartıp eline vermiyorum. ya sen? sen böylesine bir fedakarlığı yapabilecek kadar sevdin mi onu? hiç sanmıyorum. hem de hiç.

dip not: bir daha bana meydan okurcasına baktığını görürsem, bu fedakarlığımdan vazgeçip şeklini değiştireceğim.
oynamadığım oyuncakları paylaşmayı öğrettiler bana. sıra sende kullanmadığım bu oyuncağı sana veriyorum.
benim altimda defalarca inlemis sayisiz orgazm olmus biriylesin artik. kaldirabiliyomusun bunu? he merak etme sana onemli bi yer biraktim. istedigin gibi parcalayip kanartabilirsin. sonra gezinirsin ilk benim diye. ah yavrum ah. yazik sana...
güncel Önemli Başlıklar