bugün

eski sevgiliden sonra tüm enerjisini işine yoğunlaştırıp geçmişi unutmaya çalışan insandır.

bu şekilde çok zengin olan insan var mıdır acaba? eğer varsa müthiş bir aşk yaşamış olmalıdır iç dünyasında.
kendini bir şeye odaklamaya çalışan insandır. aynı şekilde hobiler edinmesi, çevresini değiştirmesi, bilgisayar oyunlarına sarması da olasıdır.
düşünmemek için bir şeylerle uğraşması gereken kişi.
O adam sevgiliden ayrıldığı vakit holding bile kurabilen kişidir.
en doğru şeyi yapan insandır.
Eski sevgilisine hala deli divane aşık olan insandır.
kendini aşırı derecede her konuda geliştiren insandır. iyi ki ilişki devam etmemiş diyebilir.
(bkz: ben)
geçmiş adı üzerinde geçmiş, bitmiştir. O bundan sonra önüne bakan adamdır. Bu aşk acısının unutma yada alışma devresinde de kendini işine vermiştir.
Benim bu. En son ilişkim bittikten sonra kendimi dağıtmak yerine, hayatımda ilk kez toparlamayı seçtim. Gece hayatını bıraktım, alkol, uyuşturucu, sigara dahil alışkanlığım olan ne varsa bıraktım. spora başladım, yıllardır alamadığım kiloları aldım, sağlıklı bir hayata sahip oldum.

Güzel bir iş buldum, hiç ummadığım şekilde bulduğum iş beni ajans fotoğrafçılığına götürdü. Halbuki reklam ajansının pazarlama sorumlusu olacaktım. Fotoğraf konusunda eğitimler aldım, setlerde sabahladım, çok şey öğrendim ve tek başıma bu işi yapabilecek düzeye geldim. çok iyi para kazandım ve kendi ekipmanımı alabildim.

Sevdiğim ve gitmek istediğim tüm festivallere biletini alıp gittim. Bir konser biletine 400 milyon para verebildim. Dilediğimce para harcayabildim, kendime uzun zamandır istediğim alışverişi yapıp bir çok ayakkabı ve kıyafet aldım.

hayatımda ilk kez ailem için bir şey yapabildim. Ailemin oturduğu evdeki banyoyu yaptırdım, evi boyattım. Onlar yazlığa gitmeden önce yazlığa pergola yaptırdım, arka balkona çimento döktürüp taş döşettim. Belki de hayatımda ilk defa anneme harcaması için, ihtiyacı olur diye para verdim. Ve şu anda çok uzun zamandan sonra ailemle, yazlığımızda tatildeyim.

Bunlar aslında her insanın yapması gereken şeyler belki ama 27 yaşında bir adam olarak, bunları yapabilmek bana ilk defa nasip oldu. O yüzden heyecanlı heyecanlı aslında çok basit gibi duran ama benim için çok önemli olan şeyleri yazdım.

Diyorum ki iyi ki işime odaklanmışım. iyi ki bu sektöre girip, çalışıp, üstüne eğitimler alıp kendimi bu alanda geliştirmişim. haftasonları çalışmadığım bir işim var. Hatta daha bombası şu anda katalog çekimi olmadığı için, sezon başlayana kadar (yani eylül'e kadar) tatilde olduğum bir işim var. Bunu tamamen, yaklaşık 2 yıl önce biten ilişkimden sonra işime yoğunlaşmama borçluyum.

karşınızdakini, kendinizden bile daha çok sevdiğiniz ilişkiler bile, bir yere gelince bitiyor. Bu yüzden ne ilişkilere güvenim kaldı ne de evlilik kurumuna. Hayatta gerçek olan tek ilişki ve sevgi, aile sevgisidir. Gerisi yalan.
beyninin her köşesi onunla dolu olduğu için işlere yer ayırmak amacıyla azar azar onu çıkaran, bu sayede unutması da kolaylaşan, bir taşla iki kuş vuran insandır.
belkide olması gereken buydu. ayrılırsın ve birden yeniden üniversite sınavına girersin ve kazanırsın gidersin sevgilinden. çok da iyi gelir. yada kendini işe verir kimselerin cesaret edemediği projeleri tek başına hazırlar ve büyük bir gururlar başarır. sonra kafası dank eder her şeyi kaybetmek ister ve sadece eski sevgiliyi özler ister.
her ilişkiden sonra bu cümleyi kurmak ''aşka tövbe ettim'' demektir aslında. böyle diyen ertesi gün bir sevgili bulur zaten.
kafasını meşgul edecek konulara ihtiyacı vardır. ya deli gibi 12 saat çalışır. ya saçma sapan bi kursa kaydolur. ya ortamdan ortama koşar. yollar farklı olsa da amaç aynı işte.
güncel Önemli Başlıklar