bugün

Eski sevgiliye hukuken ve ceza yasaları kapsamında zarar vermeyecek ama sinir sisteminin ve psikolojisinin içine edecek yöntemlerdir.
Allah'a havale etmek.
bence yaptığınız her şey sizi üzmeye yarar.

ama illa intikam alıcam diyorsanız yok sayın. diğer türlüsü onu hala önemsediğinizi gösterir, onu mutlu eder.
adam olmak. ne bileyim, sizde intikam isteği uyandıracak şekilde ayrıldıysanız mutlaka birileri de onu üzecektir. siz adam olun, o üzülünce değerinizi anlasın.
zamanında yediğim boktur.

bildiğin ders çalışır gibi psikoloji çalıştım , zaten tanıdığım ve ne desem cevap verdiği için analizinde hiç sorun yaşamadım.

zaten pek düzgün olmayan psikolojisini türme tağan ettim bile bile.

ayrıldıktan sonra 3 kez intihara kalkıştı.

aradan seneler geçti , halen vicdan azabi çekerim.
intihar etmek. bir filmde görmüştüm kız kahr-ı harap oluyordu.
Tabi siz ölmüş oluyorsunuz bu durumda.
Allaha havale etmek.
Evine köpek maması göndermek.
yeni sevgilisiyle buluşurken çocuk menüsü yollamak .
En yakın arkadaşıyla yatmaktır. Zordur ama meyvesi güzeldir.
yenisini bulun . bulduğunuz ile de hemen sevişin.

edit : beyler sizin derdiniz ne ? özelime ahlak mesajları yazmışsınız fakat söz konusu intikamsa gerisi teferruattır.
umurunda olmaması yeterlidir, ha bu onun için ne ifade eder bunu takıyorsan o zaman sende sorun var demektir. takmayacaksın, düşünmeyeceksin, ona ne olduğunu bilmeyeceksin, önünden geçse de görmeyeceksin.
Yeni sevgilisinden tekrar birlikte olalım diyerek ayırmak. Daha sonraysa ortada bırakmak. Yaptığım için diyorum yoksa pekte önemli değildir bu.
siklememek böyle şeyleri, sigortalı bir iş bulup çalışmak.
şuanda eski sevgiliden alınan bir intikamın madurlarıyız hepimiz aq ! şöyleki: varlıklı olmasına rağmen herifin teki sokakta düğün yapıyor... neden mi ? eski sevgilisinin iş yerinin dibinde olduğu için... adam nispet yapıyor diye sabah 10 dan beri bizim kafamız si..ldi burda laynnn !
cinsiyet değiştirip yeni sevgilisini elinden alın.
yahu ne uğraşıyorsunuz bırakın kendi pisliklerinde boğulsunlar. eski eskide kalmış bitmiş gitmiş. önümüze bakmakta fayda var.
Eski sevgilinizin mutlaka 'şununla görüşmeni istemiyorum' dediği biri mutlaka vardır, gidin onunla sevgili olun.
intikam kötü bir şey Mathilda unutmak en iyisi. intikam almaya çalışınca insanı vicdan azabı yok ediyor o yüzden intikama hiç gerek yok. Sevdiysek mutlu olmasını da ne kadar zor olsa da istemek lazım.