bugün

hiç beklenmedik zamanlarda eski sevgiliden gelen anlamsız mesajlardır. tam siz onu unuttum artık derken eski sevgiliden gelen anlamsız saf mesajlarla allak bullak olursunuz.

eski sevgili eskidiğini bir türlü öğrenemez mi ya?
zamanında kıymet bilmeyi bir türlü beceremeyen kişinin, aklı başına aşırı derecede geç geldiğinde gönderdiği, huzursuzluk vermekten başka bir işe yaramayan saçma mesajlardır.
kesinlikle bayram mesajlarıdır. bir de numarasını sildiyseniz ve o olduğunu hatırlamazsanız -kimsin? şeklinde atacağınız bir mesaj hayatınızın en büyük hatalarından biridir. gelsin tripler, gitsin tripler uğraş dur ondan sonra.
"doğum gününü ilk kutlayan olmak istedim"
"tatile çıkıyorum, hollanda'ya gideceğim. birkaç hafta yokum. allaha emanet ol. neyse uçağa bineceğim. kib."
sen bir senedir yoksun ki akıllım! bunca zamandan sonra bu mesaj niye? eski sevgiliden gelen saf saf mesajlardan biri de budur işte.
ya bir film izledim bana hakkını helal ediyorsun değil mi?amacım rahatsız etmek değil tek cevap.
not:şöyle bir ayrıntı da vardır.ben bu şahısa tam 1 hafta önceden hakkımı sana helal ediyorum kırgın değilim tarzı upuzun bir mesajla vedayı yaptım.
(bkz: ne kullanıyorsa biz de alalım)
nasılsın ? iyimisin? diye tek mesajda seri şekilde hal hatır sorma mesajlarıdır. tam bir lanetlik. iyiliğimi sağlığımı merak ediyor olaydın eski sevgili olmazdın be sevgili. (bkz: mesaj beklerken her sesi mesaj sesine benzetmek)
'meraba tuğçe nasılsın? Özledin mi beni?'
not: adım tuğçe değil ve t den uzakta bir harfle başlıyor.
Bazen insanı çıldırtacak derecede sinirlendirir. Kavgalı olduğum yarış motoru hastası hatunun cümleleridir.

"ben sana o kadar mektup yazdım sen hiç yollamadın. Neyse ben arkadaşlarla yolda hız denemesi yapıcam bana bir şey olursa üzülme"

yani hassiktir demek geliyor içinden ama diyemiyorsun. Niye böyle blöflere giriyorsun ki a bebeğim. salak gibi yollarda hız yapıcam diyerek öldükten sonra sana niye üzüleyim ex'im.
ve en klişesi, "rüyamda seni gördüm iyi misin?"dir. *
gecikmiş dönem borcunuz olduğundan 24 saat içinde hattınız tüm aramalara kesilecektir.

seviyorum seni diyemiyorda bak hele bak kur yapıyor.
Hala cok guzelsin.
"arkadaşın bizi hala sevgili sanıyor, söyleme gereği duymadın herhalde ?"
ah be kızım hala neyin ümidinde..
seni rüyamda gördüm, iyi misin? smsi.
yıl olmuş 2013. olacak şey mi?!
yaz tatilinde kursa gidiyorum aşkım ve gittiğim kursta telefon yasak.

Bende yedim. gittiğim yerde daha sexi ve daha yakışıklı erkekler var kusura bakma yaz aşkımla ilgilenmekten sana zaman ayıramayacağım demiyorsunda telefon yasak diyorsun. Kaşarsın dediğimizde kızıyorsunuz.

mesaja verilen cevap: güle güle *
hala ozlemek ayip mi, ozluyorum da ben..
can sıkıntısını geçirmek isteyen eski sevgilinin dalga yöntemidir.
saf saf değil saf ayagına yatan hain mesajlardır.
Bayram mesajları üzerine tanımam.
Muhtemelen son sevgılısınden de ayrılmıstır.Kııymet anca o zaman bılınır. Baskasıyla seviş olmayınca gel ozledım de. Hep boyle olur. Bosluktadır.
turkcell hattınıza 3 aydır kontür yükleme yapılmamıştır. son 10 gün için de yüklemezseniz hattınız kapanacaktır.
bazen seni hala özlediğimi hissediyorum.

verdiğim cevap : azgınlıktandır o
(bkz: rüyamda seni gördüm)
Saf saf sa iyi, bi de mal mal olanı var.
(bkz: bi ümittir insanı yaşatan)

gereksiz mesajlardır. ama bunda tavrını ortaya net koyamayan kız veya erkeklerinde suçu var.

gerçi gönül bağı kurmuş olduğun birini unutmak koly olmasa gerek.

allah belanızı versin eski sevgilimi hatırladim sizin yüzünüzden!
güncel Önemli Başlıklar