bugün

düğüne gidip damadın/gelinin ( varsa ) kız/erkek kardeşini ayarlayacaksın kendine hemen oracıkta. o meşhur romantik dans seramonisini onunla yapacaksın gözlerinin önünde. böyle bir davete karşılık düğün hediyesi olarak daha iyisi olamaz.
Şüphesiz halay başına geçip neleri kaybetmiş ispatlama zamanıdır.
Böyle bikaç kez kırdığım hatunları evlendikten sonra eşiyle birlikte gördüm, ağır saçma bir duygu yüklüyor insana. Senin siktikten sonra gitse diye ayağına baktığın kızları birileri baş tacı yapıyor, el ele kol kola geziyor ya insan kendini sorguluyor. Her şey daha da manasızlaşıyor.
çeyrek gelsinde nereden gelirse gelsin demektir.
eğonomi çok eyü yiidim.
eğer düğüne gidersem, damada sevdiği pozisyonları söyleyeceğim piçlik dolu eylem davetidir.
biraz gösteriş olmuştur. bu yüzden gereksizdir. sessiz sakin şekilde evlenmek en makulü. ancak göndersen bu davetiyeyi alıp çeyrek takacak kadar gavatlaşmış insanlar tanıdım. inşallah ben de bu kadar gevşek olurum bir gün swh.
iyi gelmiş hoş gelmiş. Eski sevgili sonuçta düğününe gider üstüne bide halay başı olurum. Canıma minnet.
Damada altın takıp, gelin hanıma zamanında takacagimizi taktik denilebilecek olay.
boş beleş bir figür olduğunu kanıtlama gereksinimi duyan eski sıfatlı bireyin alaycı bir gülümseme sergilemenizle birlikte anlam ifade etmeyen davranışından öte değildir.
Yakında yaşayabileceğimdir.
Eski sevgilimle konuşuyoruz evlenecek adam aramakta bulursa banada söyleyecek.
Ulan biz çok medeni ayrılmışız mk.
Gidip damada bir büyük takılasıdır.
uzaktan uzaktan seyrederken, içinden gelin olmuş gidiyorsun şarkısını söylemektir.yada bir ümit besen şarkısında davet edilen adamdır.
Telefon acilip ,Sen benimle dalgami geciyorsun diye bir guzel fircalanmalidir.
gelin olmuş gidiyorsun ama hala bana veda edemiyorsun.
davetiye gönderen sakattır eşine yaptığı saygısızlık ötesi aman allahım verilimiş sadakam ver der davetiyeyi evin en güzel yerine koyarsınız (bkz: ibret alınıyor).
süper düşünceli bir eylemdir. eski sevgilinizin ne kadar da hayırlı olduğunu gözünüze bir kere daha sokar. bakın işte sizi unutmamıştır, o düğün telaşı içinde bile sizi hatırlamış, davetiyenizi göndermiştir. gitmemek çok ayıptır, hatta iki halay da çekilmeden gelmek olmazdır.
Az önce muhabbeti geçti, Böyle Klişe olmuş tipler hala Varmı diye düşündüm bir anda meğerse varmış hep bu hayatta.
Eğer kısa bir zaman zarfında ise, sırf uyuzluğuna yapılan bir eylemdir.
evvela eski sevgili kavramını irdelemek lâzım. kime göre, hangi yaşantıya göre eski sevgili? eğer ki; bir dargın bir barışık bir ilişki varsa ve bu ilişkide son ayrılıktan yaklaşık üç ay sonra bu davetiye geliyorsa o zaman fena koyar insana bu durum. ama eğer ayrılalı yıllar olmuş ise gelen bu davetiye dudak kıvrımlarında küçük bir tebessümden öteye bir iz bırakmaz kişide... içeriğinde klişeleşmiş sözler barındırır, çoğu zaman bu davetiye ve çoğu kez de davet edilen icabet etmez malûm düğüne!...