bugün

Bir sorunsal.

bunun birçok sebebi olabilir. en basitinden örnek vermek gerekirse telefon numaranızı silmediğini göstermeye çalışıyordur. bunun ne anlama geldiğini düşünmeyin sakın. düşünmeyin dedim ama düşündünüz biliyorum. ben de düşündüm sizinle birlikte. ve hiçbir mantık bulamadım. hem de ayrılığın üzerinden tam 2 yıl geçmesine rağmen.

eski sevgilinin mesaj atması kesinlikle 'akıl x mantık' sınırları içerisinde düşünülmemesi gerekiyor. madde madde incelemek gerekirse;

1- kendisinin geçmişte kalmasını yediremiyordur:

* bu tip kişiler kendisini eskitmek istemezler. sizin yaşamınızda bir rolleri olsun isterler. sizin onu aşıp hayatınıza devam etmenizi kesinlikle kabul edemezler.

2- ilgiye açlardır:

* ilgiye açtır bunlar. yani herkesin değil de istedikleri kişilerin onla ilgilenmesini isterler. aksi düşünülemez, teklif dahi edilemez.

3- her yazdığınız şeyi, her yaptığınız davranışı kendisi için yaptığınızı sanırlar:

* sizin en normal laflarınıza bile bi' anlam yükler, direkt üstüne alınırlar.

4- halâ ali-cengiz oyunları peşinde koşarlar:

* eğer geçmişinizde işe yarayan oyunları varsa, bunları tekrar yapmayı ve bunları gene tutturmayı düşünür. yani sizin mutlu kalmanızı istemez. onunla mutsuzluğunuzu ister..

5- çantada keklik hallerinde takılırlar:

* bir üst maddede açıklandığı gibi gene geçmişinizde bu tarz entrikalara fırsat verdiyseniz sizi hep cepte görür. yaptığı kışkırtıcı tekliflerle aklınızı çelmeye çalışır.

6- sizin onu istemiyor olmanızı hazmedemezler:

* en tehlikeli tiptir. net. sizin onu istemeyişinizi hazmedemeyip türlü şeyler denerler. bir gece vakti ansızın kapınızı çalıp sizi yatağa atar ve sabah siz uyanmadan giderlerse şaşırmayın.

7- 'ben' merkezcidirler:

* eğer bu hanım kızımız zamanında ilgi gösterilen biriyse adeta bir 'barbie'dir. siz onun oyuncağısınız yani. siz siz olun sakın onun için değerli olduğunuz gibi bir kanıya kapılmayın. sizinle oynar, canı sıkılınca bırakır, canı sıkılınca tekrar geri ister. favori oyuncağı sizsinizdir. o gezegendir, siz de uydusu.

8- halâ görüşme umudu taşırlar:

* aslında bu 'ağa düşürme' adımının başı olabilir. bunlar önce konuşmak ister. sonra belki buluşmak ister.. ustaca, sinsice işleyen bir zehir, gizliden yaklaşan bir yılandır. sizi zehirlemiştir daha önce, tekrar zehirleyecektir, amacı odur.

şu an için bu kadar yeterli ama seriyi devam ettirebiliriz türlü sebeplerden dolayı. aklıma geldikçe editlerim belki.
rüyasında görmüştür. kesinlikle. ben mesela illa rüyamda görürüm.

geçen gün moonlight sonata'yı gördüm rüyamda.

bana beyaz ışıklar içinde yaklaşıp suratıma sigara dumanı üfledi. amacını ben de anlamadım bunu genelde seksi kadınların yapması lazımdı çünkü. neyse sonra biraz daha yakınlaştı ve; ''tosbik sen niye hep sözlüktesin? sürekli gözümün önündesin yeter artık seni unutmak istiyorum unutmaaaaaaaaağğğğğkk!!'' diye bağırdı.

ben çok korktum. kafasına ceviz düşen baykuş gibi afalladım.

sonra birden irkilerek uyandım. uyandığımda moonlight'ın beresi elimdeydi.

sanırım kendisi peter pan'cılık oynuyor benle.

unut beni muni* unut....
Boşluğa düşmüştür. Çok iyi hatırlıyorum aradan iki yıl geçtikten sonra kasım ayında bir gecenin ikisinde gelen bana kimse senin gibi yaklaşmadı mesajını.
Sonum mu? Cevapsız kalmıştır efenim.
görsel
yokluktadır. başka nedeni olamaz.

sizi yokluyordur yani boş musun? dolu musun? diye, içiniz fesat aq.
Doğum gününüzü kutlamak istemiştir.

Lan 8 yıllık bi ilişki yaşadık herifle, her seferinde unuturdu doğum günümü.
Hatta Bi keresinde 1 ay önceden kutlamıştı.

Ama ne hikmetse, ayrıldıktan sonra doğum günümü hatırlar oldu.

yemezler
Kitabını geri vermemişsinizdir.

Not:getirsene olm kitabımı, baskısı yok amk!
Canı oyun istemiştir sizinle oynamak duygularınızı incitmek hoşuna gidiyor olabilir.
yeni sevgilisini çekiştirecektir.
Aklı veya kalbi hala sizde kalmış olabilir o yüzden mesaj atar rahatsız eder varlığı ile.
vakti zamanında gecenin 12:30'unda bir tanesi uyudun mu diye mesaj atmıştı. ben de 24 saat sonra hayır uyumuyorum dedim. sonra cevab veremedi asdfdfghd.
ayrıca başlıkta neden erkeklerin mesaj attığı düşünülüyor ki? bana mesajı atan hatun kişiydi. algılarınızı bir yoklayın pipidaşlarım ve sayın am sahipleri.
Nazende sevgilim yadıma düştün.
Eski sevgili pişmanlıktır.
atabilir ama devamı gelmez, boşuna umutlanmaya yada sevinmeye gerek yok bu konuda. mesaj atar dert anlatır anlatır sonra bir bakmışsın engellemiş, eski sevgili gelirse yenisini uyuttuğu için gelir ve gider.
Genelde tam da o defteri kapattığınız ve yeni bir hayata başladığınız anda gelir bu mesaj.

Birkaç ilişki yaşamış ve aradığını bulamamıştır. Yoklamak için geri dönmüştür.

Kafa karıştırır, rahatsızlık verir, değiştiğini söyler. "ne diyosun lan sen değişik?" şeklinde cevaplanabilir.
eğer onu çok sevdi iseniz büyük ihtimalle egosunu tatmin etmek için aramıştır. ne acı değil mi? değil. görmemezlikten gelmek en doğrusu. ha arada fırtınalı bi aşk yok hiç olmadı o zaman da canı sevismek istemiş olabilir.
Çünkü insanlar kaybedince karşısındakinin değerini anlarlar.
erkekse ve terkeden taraf kendisiyse büyük ihtimalle bir tur daha binmek için aramıştır.

acı ama gerçek.

kabaca ama doğru.

üzgünüm.
hala aynı ruh halinde hala aynı depresyonda işe yaramaz dengesiz bir ruh hastası olduğunu tekrardan hatırlamanızı sağlayıp ''iyi ki de terketmiş lan beni'' bile dedirtir.
velhasıl kelam.. ya sıkılmıştır,ya depresyondadır,ya özlemiştir,ya unutamamıştır.. ya da hala seviyordur.
ama sebebi ne olursa olsun maalesef bir bok olmaz.
belki sadece nasıl olduğunu merak etmek için yapmıştır ama hala böyle birisini olduğunu sanmıyorum bir yerleri kalkacak diye yazmayıp oturup ağlamayı tercih eder aslında buda bir çözüm olabilir herkese göre değişir.
Boşta kaldığında n yada pişman olduğundan .
Çok üzgünüm ama bi boşluğa düşer. Kendinden daha boş olduğuna inandığı kisiye yani size mesaj atarak bunu doldurur.
Hipergaminiz için geri döner. Eğer geliştiğinizin sinyallerini verirseniz, geri dönecektir.Kızlar bunu hissediyor bildiğiniz, ama sadece siktir git demeniz yeterli.
kadınsa ve terkeden taraf kendisiyse büyük ihtimalle bir tur daha dönmek için aramıştır.

acı ama gerçek.

kabaca ama doğru.

üzgünüm
yaşadığım bir olay üzerinden anlatmak istiyorum. sevgilimle ayrıldıktan sonra aradan iki,üç ay geçmişti o aralarda da böyle çok stresliyim hayata karşı her yönden. bir gün sabah kahvaltı yaparken telefona bir mesaj gelir, mesaja bakılır ve gelen mesaj şu anki eski sevgilidendir. heyecanlanılır, mesaj bayram günü atılmış ve yazan tek şey ''kurban bayramınız mübarek olsun, hayırlı bayramlar.." olmasına rağmen. bunun hemen sonrasında eski sevgiliye direkt "teşekkürler, hayırlı bayramlar:)" şeklinde geri dönüş yapılır. sonuç olarak 15-20 dakika içinde oradan da engel yersiniz, çünkü siz kızın o kadar umrunda değilsinizdir ki, sizin numaranızı bile silmeyi unutmuştur. tabii bununla da yetmez, ve üstüne herkese iletilen toplu bayram mesajının bir kurbanı olursunuz. bu yaşadığım hadise umarım okuyan arkadaşlarıma, acele edip cevap vermeden önce biraz daha düşünme şansı sunar..
güncel Önemli Başlıklar