bugün

pek te kale alınmaması gereken durum olmasına rağmen, işin aslı öyle olmaz. sırf meraktan son girdiği entrylerine bakılır. bazen verdiği gizli bakınızlar ile gözünüzde domuz mertebesine ulaşır.hatta bazen öyle bir çileden çıkartır ki, yeni üyelik almayı düşünürsünüz. fakat, karma seviyenize kıyamaz, vazgeçersiniz. çünkü bu dandik prestij olayı bile ondan daha mühim hale gelmiştir.
(bkz: eski sevgiliden 1 nesil üstte olmak)
Çok da üzerinde durulmaması gereken durumdur. Koyver gitsin, sen niye takıyorsun bu durumları denilesi durumlar.
aman olmasındır. eksilenmek kaderiniz haline gelir. he eksilenmekten korkumuz olsa yazar olmazdık o ayrı ama insanın moreli bozuluyor kardeş.
ayrıldıktan sonra bir süre daha yazılarını takip etmeyi de beraberinde getiren durum.
ne yazmış, laf koymuş mu, benden bahsetmiş mi gibisinden..
işte yeni biriyle ilgilenene kadar devam eder.
(bkz: kimsin lan sen)
facebook gibi atışma mecraası haline gelebilir.
gayet rahat rahat hareket edilebilir. var ondan biliyorum.
iki yazar arasında sürekli göndermeler olacağına inandığım olaydır.
ekşi'yi bırakıp ulu'ya gelme sebebim.

edit: çok zordu lan valla, dayanamadım aynı sözlükte olmaya.
karşılıklı laf çakmalar, alttan alttan iğnelemeler yada burda bana mı laf atmış gibi paranoyak olaylara meydan verebilecek durumdur.
valla burdan beni görüyorsa selamlar.

tanımca yarrak gibi durumdur.
birbirlerinin nicklerini bilmediği sürece sorun olmayan durumdur.
sürekli polemik içinde olmak zorunda bırakır.
küllerin alevlenmesine yol açabilecek hâl.
(bkz: uludağ sözlük aşık atışması)
yeni sevgilim olduğu için kendisini hiç siklemediğim durumdur. *
öncelikle birkaç entryi yok etmek suretiyle sözlükten silinmeyi talep edebilirdim...
-ama zaten onun sözlükte yazıcağını pek sanmam kendileri benden biraz fazla sosyaldir.
yeni sevgiliyle yazmaktan daha iyidir.
içinde olduğum durum olabilir. birlikteyken bu sözlükte yazdığını söylemişti nickimi görürse tanır beni. tanısın napam.
farkındaysanız sorun yoktur. kim olduğunu biliyorsanız yani. ya bilmiyorsanız ?
nickinizi bilmiyorsa -benim gibi- gayet iyi bir şeydir.
beni tanır düşüncesiyle yazım dilini değiştirmek en büyük getirisi olan hede.

(bkz: kendimden biliyorum)
sonuçta eski sevgilidir yani. unutulmuş ise bu sizin için sorun teşkil etmez zaten. gönlünüzden ne kopuyorsa dilediğinizi yazabilirsiniz. varlığını bile hissetmeyebilirsiniz. * *
tek kelimeyle iğrençtir. stalklasan ayrı dert stalklamasan ayrı.
güncel Önemli Başlıklar