bugün

Olunmaz.
saçma iştir. kenarda dursun diye rafa kaldırmaktır.

eskisini yedekte tutmaya o kadar hevesiniz varsa yeni sevgilisi olun.
Dün evlenmiyo muydu bu arkadaş???
Aq yerinde bi tane aklı başında insan yok
bunu başarabilen midesiz ve gavat varsa bir nebze helal olsunu hak etmiştir gözümde. sana yeni sevgilisiyle neler yaptığını da anlatıyor mu bari? tanıdık gelen kısımlar oluyor mu konuşurken? taktik veriyor mu ya da yenisinden pay biçip? avrupai olmayı ve batılılaşmayı godoşlaşma olarak anlayan toplumumuzda gelecek yıllarda çoğalacak durumdur. bunu seneler önce eski erkek arkadaşım da teklif olarak getirmişti önüme. artık ne cesaretle yaptıysa.. ayrılma eşiğindeydik şey demişti, belki ileride yeniden barışırız ya 1-2 sene sonra hala seviyosak devam ederiz. o zamana kadar arkadaş kalalım. o karşımda adam diye duran çocuğa bir tokat atmışım sesi hala kulağımda. onca insanın içinde hem de. her düşünüşümde göğsümde bir kabartı olur iyi ki o tokatı koymuşum hayatına girecek olanlara bir daha aynı teklifle gideceğinin zannetmiyorum. güzel bir tecrübe olmuştur
Ben küfürlü engellemeli ayrılıyorum. Arkadaşça ayrılmak olmaz
çooooooooook küçükken 1 hafta sevgili olduğum bir hanımefendi ile, arkadaşlık yapıyorum yıllardır.

bazen birşey olmuyor ilişkide. ten uyumu mu diyorlar ne diyorlar bilmiyorum. yıllardan beri tek kız arkadaşım bu kız.

bence erkeğin hayatında bir adet tane kız arkadaşı olmalı ki, ilişkisi hakkında zorda kaldığı durumlarda soru sorabileceği birisi olsun. sonuçta kadınların mantık sistemi çok farklı işliyor.
Birazda neden ayrıldığına bağlı
Arkadaşca kalmak için.
Ben eski köpeğimi başkasının yanında görsem moralim bozulur, Millet nasıl geniş aq.
Hiç bir şekilde kabul edilemez bi durumdur.
güncel Önemli Başlıklar