bugün

konya da yaşanan acı olay

maalesef kadının hayatı esikisi gibi olamayacak çünkü kezzap temas ettiği an onarılmayacak hasarlar veriyor. ve maalesef kezzap satışına dair devletin aldığı bir önlem yok. trendyol da her yerde satılıyor. canı sıkılan birielrinin yüzüne kezzap atıyor.

görsel

https://www.ensonhaber.co...-ifadesi/yorumlar?sayfa=1

saldırgan sözleşmeli er.

savunması şu şekilde

“Merve Küçüktekin ile yaklaşık 3 yıl önce internetten tanıştık. Eşinden ayrıldıktan sonra aramızda nişan yaptık. 1 yıl önce de nişanı attık. Çumra'ya yine internette tanıştığım bir kadın için geldim. Pazar günü eski anılarım canlandığı için Merve ile konuşmak ve barışmaya ikna etmek için evine gittim.

içinde kimyasal sıvı bulunan çantamla Merve'nin kapısının önüne geldim. Kapıyı çaldım ve açtı. Kendisine 'Aramızda yaşanmışlıklar var. Gel, barışalım' dedim. O da bana küfür ve hakaret etti. Bunun üzerine çantamda bulunan sıvıyı Merve'nin yüzüne doğru fırlattım.
korkmayın, evlenir bunlar. sağsalimde yollarına devam ederler. örneğini de gördük.
zindanlarda çürümesi gerekirken şikayetçi olmasına izin verilmesi bile adalet sisteminin özetidir. bu or*spu çocukları serbest gezsin, ama uyuşturucuya özendiren rapçileri eleştirmek için parodi çekince 4 sene hapse gir. mükemmel adalet sistemi.
korkulacak çok şey var nitrik asit her yerden kolayca temin ediliyor yoldan geçen biri rastgele suratınıza fırlatabilir ve değdiği an mahveder. bıçakta kolayca temin ediliyor örneğin biri hiç yoktan saplayabilir hiç tanımadığınız biri

toplum yaşadığı sıkıntılar ile psikopatlığa evriliyor, şiddet tırmanıyor.
orul orul orrrospu çocuğu olan adamdır efendim af buyurun. çumra ya başka bir kadınla tanışmaya gitmiş, gitmişken de eski sevgilisinin kapısına dayanmış. bak bak bak sen. ibnenin evladı harem kuracak kendine.
bir de bir insan niye çantasında kimyasalla gezer arkadaş. belli adamın bu işi planlı yaptığı.
bu olayın gündem olması gerekir.